RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15888

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Infor третий раз подряд получает статус Лидера в «Магическом квадранте» Gartner для WMS-решений

21 липня, 2021  

Компания заняла эту позицию по критериям полноты концепции и способности её реализовать. Москва - 21 июля 2021 года - Компания Infor, разработчик отраслевых облачных решений, третий раз подряд получила статус «Лидера» в «Магическом квадранте» Gartnerдл

За первое полугодие 2021 поступления в местные бюджеты Черкасской области выросли почти на 20%

20 липня, 2021  

За 6 месяцев 2021 в местные бюджеты Черкасской области поступило 8,218 млрд грн, что на 19,3% или на 1,3 млрд грн больше, чем за соответствующий период 2020 г. Об этом сообщила пресс-служба Черкасской ОГА со ссылкой на данные департамента финансов.


Рост поступлений в бюджеты на 1,3 млрд грн свидетельствует о слаженной работе нашей команды, - Александр Скичко

19 липня, 2021  

За 6 месяцев 2021 г. в местные бюджеты Черкасской области поступило 8,218 млрд грн, что на 19,3% или на 1,3 млрд грн больше, чем за соответствующий период 2020 г. О этом сообщила пресс-служба Черкасской ОГА со ссылкой на данные департамента финансов.

Харківміськгаз інвестував за три роки у газові мережі 24 млн грн

16 липня, 2021  

Газова компанія АТ "Харківміськгаз" впродовж останніх трьох років інвестувала у газорозподільні мережі міста близько 24 млн грн. Але, цих коштів недостатньо для комплексного оновлення газових мереж міста.


В KSG Agro проходит уборочная кампания озимых сельхозкультур

14 липня, 2021  

В хозяйствах, входящих в агрохолдинг KSG Agro, проходит уборочная кампания озимой пшеницы и озимого ячменя на общей площади в 9 тыс. га. При этом уборка озимой пшеницы осуществляется на площади 7 тыс.150 га, а озимого ячменя на 1 850 га.

ГК «Зернова Столиця» провела вакцинацію співробітників від COVID-19

14 липня, 2021  

На прохання співробітників ГК «Зернова Столиця» стосовно вакцинації, а також з огляду, на те що йде друга хвиля штаму «Delta», 9 липня керівництвом компанії був організований перший етап вакцинації від коронавіруса.


Гастрономічні тренди в новій лінійці салатних заправок Olkom

13 липня, 2021  

Головні гастрономічні тренди 2021 року знайшли своє відображення в новій лінійці салатних заправок Olkom. У список новинок входять три найбільш популярні смаки – Йогуртова, Медово-гірчична та Цезар.

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання та газового обладнання

12 липня, 2021  

Вимоги чинного законодавства щодо технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання та газового обладнання багатоквартирних житлових будинків та індивідуальних домоволодінь


Техобслуговування від АТ «Дніпропетровськгаз» – ваш надійний вибір

12 липня, 2021  

АТ «Дніпропетровськгаз» як оператор ГРМ відповідає за безпеку розподілу газу споживачам. Щороку компанія перевіряє понад 18 тис км газопроводу на витоки, аварійно-диспетчерська служба 104 локалізує та ліквідує тисячі аварійних ситуацій.

ПАО «Черкассыоблэнерго» присоединило к энергосистеме Черкащины крупнейшую в регионе солнечную электростанцию Scatec

7 липня, 2021  

ПАО «Черкассыоблэнерго» присоединило к энергосистеме Черкасской области крупнейшую в регионе солнечную электростанцию норвежской компании Scatec мощностью 40 МВт в Чигиринском районе. Об этом сообщила пресс-служба ПАО «Черкассыоблэнерго».Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!