RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15835

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Персональний менеджер для споживачів природного газу Дніпропетровщини: хто він та як допоможе?

25 травня, 2021  

Підключати газ чи реконструювати мережі набагато легше, коли за процесом слідкує спеціаліст. Тому з 2021 року в АТ «Дніпропетровськгаз» є послуга – допомога Персонального менеджера.

KSG Agro вошел в ТОП-5 агрокомпаний рейтинга «Репутационные АКТИВисты-2021»

24 травня, 2021  

KSG Agro вошел в ТОП-5 агрохолдингов Национального рейтинга качества управления корпоративной репутацией «Репутационные АКТИВисты-2021». Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.


Модернізація елеваторів ГК «Агропросперіс»

24 травня, 2021  

Ми раді повідомити, що уклали договір з групою компаній «Агропросперіс», другим за величиною рослинницьким агрохолдингом, який спеціалізується на виробництві зернових і олійних культур.

Контролери Дніпропетровськгазу зафіксували майже 50 тисяч показань

24 травня, 2021  

Майже місяць на Дніпропетровщині триває інвентаризація показань лічильників газу. Контролери АТ «Дніпропетровськгаз» проводять фотофіксацію показань лічильників, щоб суми, нараховані до сплати, відповідали реальному споживанню.


Химчистка мебели широко набирает популярность среди населения.

19 травня, 2021  

На Западе услуги химчистки мебели и одежды давно популярны. К нам эти услуги стали приходить не так давно, около 20 лет назад. А сейчас они набирают все большую и большую популярность.

Eaton сообщает о росте прибыли на 15% в первом квартале 2021 года

18 травня, 2021  

Eaton сообщает о чистой прибыли на акцию $1,14 и скорректированной прибыли на акцию $1,44 в первом квартале, что на 15 % больше, чем в первом квартале 2020 года. Доход от операций в первом квартале составил $260 млн.


Навіщо газові контролери використовують фотофіксацію при знятті показань лічильників?

17 травня, 2021  

Для модернізації роботи контролерів РГК створила мобільний додаток «104.ua Контролери», який суттєво підвищив якість клієнтського обслуговування та осучаснив стандарти роботи газовиків.

Аспірація для ТОВ «Катеринопільський елеватор» (МХП)

17 травня, 2021  

ГК «Зернова Столиця» уклала договір з ТОВ «Катеринопільський елеватор» (МХП), спеціалізацією якого є виробництво комбікорму, соняшникової та соєвої олії, а також соєвого шроту.


Прорыв в адресной логистике «Delivery» – тренд в условиях пандемии или тест на хороший сервис?

15 травня, 2021  

Как качественно изменилась адресная логистика за этот период мы поинтересовались у начальника отдела адресной логистики компании «Delivery» Бондарчука Антона Александровича.

Черкасский облсовет обратился к ФГИУ и ВР о мировых соглашениях между «Азотом» и «Черкассыоблэнерго» на сумму 1,8 млрд. грн.

14 травня, 2021  

Черкасский областной совет обратился к Фонду госимущества Украины и народным депутатам по урегулированию долговых обязательств ЧАО «Азот» в на 1,8 млрд. грн. перед ПАО «Черкассыоблэнерго» через мировые соглашения.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!