RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15868

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Споживання електроенергії на Черкащині в 2022 році зменшилося на 14%, проте за умови відсутності лімітів склало всього 5%

7 березня, 2023  

Споживання електроенергії на Черкащині в 2022 році зменшилося на 14%, проте за умови відсутності лімітів зниження склало всього 5%, - керівник «Черкасиобленерго». В результаті підприємство недоотримало значні кошти.

Дніпропетровськгаз побудував нову ділянку газопроводу у регіоні

7 березня, 2023  

Усі служби АТ «Дніпропетровськгаз» 24/7 продовжують працювати у посиленому режимі в умовах війни. Газовики здійснюють критично важливу модернізацію мереж, проводять поточні та планові ремонти


Дніпропетровськгаз: детектор 104.ua – гарантія газової безпеки у помешканні

6 березня, 2023  

Споживачі Дніпропетровщини щоденно користуються газовими приладами у помешканні для приготування їжі та опалення оселі тощо. АТ «Дніпропетровськгаз» нагадує, що слід завжди пам’ятати про обережність та уважність.

Дніпропетровськгаз передав ювілейну автівку ЗСУ

3 березня, 2023  

Вже більше року АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК) активно підтримує Збройні сили України. Тому і весну підприємство починає з надважливої допомоги нашим військовим.


Дніпропетровськгаз: щорічне технічне обслуговування газових мереж - ваша впевненість у безпеці

2 березня, 2023  

Щодня кожен з нас використовує блакитне паливо для нагрівання води, приготування їжі та обігріву житла. Саме тому споживачам Дніпропетровщини варто розуміти, що від регулярного обстеження газових мереж у помешканні залежить їхня безпека!

KSG Agro у 2022-2023 рр. інвестував у вакцинацію свиней майже 6,5 млн. грн.

28 лютого, 2023  

Незважаючи на воєнний стан, агрохолдинг KSG Agro у 2022 р. та на початку 2023 р. витратив на вакцинацію свиней майже 6,5 млн. грн. Це стало запорукою зростання виробництва свинини компанією. Про це повідомила пресслужба KSG Agro.


Дніпровський завод RGC Production виготовив чергову партію тактичних ліжок

28 лютого, 2023  

З початку війни спеціалісти заводу RGC Production у м. Дніпро виготовляють не лише якісне газове устаткування для мереж, а й речі для потреб ЗСУ: пічки-буржуйки, тактичні ліжка тощо. Нещодавно виробництво випустило чергову партію ліжок-розкладачок.

Дніпропетровськгаз нагадує про передачу показань лічильника газу з 1 по 5 березня

28 лютого, 2023  

АТ «Дніпропетровськгаз» чекає від мешканців Дніпропетровської області показання приладів обліку газу. Їх необхідно передавати у період з 1 по 5 березня. Вчасно передані дані гарантують точність майбутніх нарахувань кожного споживача області.


Дніпропетровськгаз розповідає, чи можна замінювати газове обладнання під час опалювального сезону

27 лютого, 2023  

Опалювальний сезон на Дніпропетровщині продовжується. Але навіть у цей період багато споживачів регіону замислюються про заміну газового устаткування. Причини цього можуть бути різними

Проактивна комунікація зі споживачами дає економічний ефект та знижує соціальну напругу, - «Миколаївобленерго»

26 лютого, 2023  

Проактивні комунікації зі споживачами через ТБ та інтернет ЗМІ та соціальні мережі суттєво знижують соціальну напругу в суспільстві та надають економічний ефект-заявив В.о. Генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилків.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!