RSS Пресс-релизы

Пресс-релизы

Опубликуйте новости своей компании в разделе пресс-релизы, проанонсируйте самые важные события.

МХП лидирует среди украинских компаний агросектора по объемам инвестиций в "умные аграрные технологии", — исследование

21 марта, 2019  

Агроиндустриальный холдинг МХП занял первое место среди украинских компаний аграрного сектора по объемам инвестиций в новые технологии и инновации — сообщает еженедельник "Новое Время".

Агрохолдинг KSG Agro увеличил кредитную линию ТАС банка на 54% - до 3,55 млн. долл.

21 марта, 2019  

Агрохолдинг KSG Agro в лице входящей в его состав компании «КСГ Днепр», специализирующейся на растениеводстве, увеличил кредитную линию в ТАС банке на 1,25 млн. долл. – с 2,3 млн. долл. до 3,55 млн. долл. Об этом сообщила пресс-служба холдинга.


КРИСТАЛБАНК прийняв участь у круглому столі на тему підтримки малого і середнього бізнесу в Україні

21 марта, 2019  

19 березня 2019 року КРИСТАЛБАНК прийняв участь у засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу у формі круглого столу на тему: «Кредитування та інші форми підтримки малого і середнього бізнесу в Україні». Засідання відбулося у приміщенні То

МХП обеспечил наибольший приток валюты в страну от экспорта продукции птицеводства

18 марта, 2019  

Агроиндустриальный холдинг МХП, специализирующийся на выращивании зерновых, производстве, переработке и экспорте мясной продукции, с огромным отрывом от показателей других предприятий отрасли возглавил рейтинг ТОП-экспортеров курятины из Украины.


Кредитний рейтинг КРИСТАЛБАНКу підтверджено на рівні uaА

15 марта, 2019  

Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу КРИСТАЛБАНКу на рівні uaА. Прогноз рейтингу – стабільний. Агентство також підтвердило рейтинг надійності депозитних вкладів КРИСТАЛБАНКу на рівні 4 (висо

Голові Правління КРИСТАЛБАНКу вручено Почесний диплом за досягнення у професійній діяльності

13 марта, 2019  

12 березня в одному з найпопулярніших і найреспектабельніших ресторанів столиці «Almondo» відбувся прийом на честь лауреатів 23-ї загальнонаціональної програми «Людина року-2018». Ця подія традиційно є своєрідним «pre-party» щорічної урочистої церемонії.


ОСББ у м. Дніпро починає модернізацію системи опалення з обладнанням Buderus, що придбане за програмою ЄБРР IQ energy

13 марта, 2019  

В рамках програми фінансування енергоефективності житла IQ energy стартував проект з модернізації системи опалення, з використанням газових конденсаційних котлів Buderus, багатоквартирного будинку з ОСББ у м. Дніпро.

Визначено переможців Акції «Більше розрахунків – більше подарунків»

13 марта, 2019  

КРИСТАЛБАНК оголосив переможців Акції «Більше розрахунків – більше подарунків», які були визначені шляхом випадкової вибірки на сайті www.random.org порядкового номеру серед усіх платіжних карток учасників, що відповідали умовам Акції.


KSG Agro с 4 квартала 2019 г. планирует увеличить производство поросят на 20%

12 марта, 2019  

Агрохолдинг KSG Agro планирует в 2019 году построить и ввести в эксплуатацию на свинокомплексе новый корпус-маточник на 714 голов. Это позволит в 2020 году увеличить производство поросят на 20%. Об этом сообщила пресс-служба компании.

Вивчайте географію кави разом із платіжною карткою Mastercard від КРИСТАЛБАНКу

11 марта, 2019  

КРИСТАЛБАНК запрошує держателів карток Mastercard World Elite та Platinum, емітованих банком, на майстер-клас із приготування кави від Вадима Грановського.Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!