СК «БРОКБІЗНЕС» першою запускає програму медстрахування для громадян України-фізичних осіб «ДОКТОР БРОК»

24 мая, 2011
Програма “Доктор БРОК” передбачає страхування за 2-ма БЛОКАМИ страхування: добровільне медичне страхування (ДМС) та добровільне страхування від нещасних випадків (ДНВ).
Унікальність даної програми полягає у наступному:
— Страхувальник має можливість отримати страховий захист при розладі здоров’я без обмежень щодо вибору медичного закладу для отримання медичної допомоги та без встановлення лімітів відповідальності – виплата в межах 100% страхової суми за будь-якою медичною послугою;
— Можливість отримати всі види медичних послуг по допомозі у зв’язку із вагітністю;
— Відсутня франшиза за договором страхування;
— Можливість застрахувати членів родини та родичів віком від 3 до 60 років;
— Страховий захист діє: цілодобово, під час занять екстремальними видами спорту та під час активного відпочинку!
Важливою та новаторською є особливість встановлення страхової суми за ДМС. Страхова сума на одну застраховану особу може складати 5 – 25 тис. грн. Обрана страхувальником страхова сума на медичне страхування може переходити від однієї застрахованої особи до іншої – без втручання страховика у її розподіл між всіма застрахованими за одним договором страхування. Це означає, що в разі закінчення страхової суми на одну застраховану особу, вона може скористатись сумою, що ще невикористана іншою застрахованою особою (страхувальником), але не більше загальної страхової суми на всіх застрахованих осіб.
Придбавши договір «Доктор БРОК» страхувальник може скористатись такими медичними послугами: невідкладна допомога, амбулаторно-поліклінічна допомога, плановий та екстрений стаціонар, планова та екстрена стоматологія, аптека. Програмою передбачено, також страхування від нещасних випадків за ризиком загибель, смерть застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.
«У 2010 році обсяг страхових платежів з ДМС у порівнянні з попереднім роком зріс більш ніж на 30% та склав 850 млн. грн. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» у минулому році також плідно працювала з ДМС, завдяки чому обсяг страхових премій з цього виду за рік збільшився майже в 3 рази! Наразі кількість клієнтів застрахованих у компанії за програмами медичного страхування складає більш ніж 42 тис. людей, що є досить високим показником для українського страхового ринку. Але ми не зупиняємось на досягнутому, ми прагнемо, щоб якісне медичне обслуговування стало доступним для якомога більшої кількості людей. Саме тому ми створили унікальну програму медичного страхування «Доктор БРОК», яка поєднує в собі якісні медичні послуги, прийнятну ціну та абсолютну гнучкість і багатоваріантність. Нарешті Клієнт не обмежений у своїх діях страховиком та може сам вирішувати, як йому розпоряджатись страховою сумою. Я вважаю, що ця програма стане проривом на українському ринку медичного страхування», – прокоментував Голова Правління Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» Вадим Загребной.
Також нова програма «Доктор БРОК» має наступні важливі для страхувальників переваги:
— Наявність власного цілодобово Асистанського центру «БРОКБІЗНЕС», який надасть інформаційну допомогу та своєчасно організує медичну допомогу на високому рівні. Звертайтесь за номерами телефонів: (044)289-77-86, 067-656-52-26, 0-800-700-123;
— Кожна застрахована особа отримує іменну сервісну картку з персональним кодом та контактними телефонами Асистанського центру;
— Оформлення документів представником страхової компанії за 10 хвилин в будь-якому зручному для Вас місці та час;
— При пролонгації Договору страхування на другий рік можливі наступні безкоштовні бонуси: вакцинація, вітамінізація, оздоровлення (відвідування басейну, тренажерного залу), профілактичний огляд.
— Також в рамках програми «Зручна виплата» при оформленні договору «Доктор БРОК» БЕЗКОШТОВНО оформлюється платіжна картка VISA Instant Issue (Electron) ПАТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» для отримання майбутніх страхових виплат, а також для повсякденного її використання.

«Ваш сімейний захисник – Доктор БРОК».


Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» — українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року та входить у ТОР-15 провідних страховиків України. Компанія має сертифікат відповідності системи менеджменту якості ISO 9001:2008, 38 ліцензій та надає повний спектр послуг у класичному сегменті страхування. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має розгалужену мережу, що нараховує 39 філій та розвинену мережу відділень та відділів продажу.
Коммуникационная группа «Эффективные решения», ООО
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!