Внесення змін до Тарифів на розрахунково-касове обслуговування фізичних осіб

6 декабря, 2019
До уваги Клієнтів!

 Доводимо  до Вашого відома, що з 08 січня 2020 року АТ «КРИСТАЛБАНК» вносить зміни до:

  1. Тарифів комісійної винагороди на розрахунково — касове обслуговування, що надається фізичним особам, при здійсненні операцій з відкриттям поточних рахунків в національній валюті у відділеннях/дирекціях  АТ «КРИСТАЛБАНК», а саме:
  2. змінено розмір щомісячної комісії за розрахункове обслуговування неактивного поточного рахунку в гривні (за яким протягом 36 та більше місяців не проводились такі операції: зарахування коштів, зняття готівки, безготівкова оплата товарів та послуг, безготівкове перерахування) – встановлюється в розмірі 100 гривень (але не більше залишку на рахунку).
  1. Тарифів комісійної винагороди на розрахунково — касове обслуговування, що надаються фізичним особам, при здійсненні операцій з використанням поточних рахунків в іноземній валюті  у відділеннях/дирекціях  АТ «КРИСТАЛБАНК», а саме:
  2. додано тариф щорічної комісійної винагороди за обслуговування неактивного поточного рахунку (за яким протягом 36 та більше місяців не проводились такі операції: зарахування коштів, зняття готівки, безготівкова оплататоварів та послуг, безготівкове перерахування)в розмірі 5 USD/EUR/GBР/PLN/RUB,  але не більше залишку на рахунку;
  3. додано тарифи за вихідний платіж в фунтах стерлінгах  на рахунок в іншому банку.

З новимиТарифами Ви можете ознайомитисьза посиланням, а також у будь-якому відділенні  АТ «КРИСТАЛБАНК».

Marina
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!