ВОЛЯ провела українську збірну на зимові Дефлімпійські ігри

5 декабря, 2019

Компанія ВОЛЯ взяла участь в урочистій церемонії проводів національної дефлімпійської збірної команди України на ХІХ зимові Дефлімпійські ігри.

ВОЛЯ понад 12 років співпрацює з Національним комітетом спорту інвалідів України та підтримує Національну паралімпійську та дефлімпійську збірні.  У цьому партнерстві є такі зворушливі миттєвості, як проводи та зустрічі команд, а між ними — уболівання за спортсменів, які відстоюють честь України на стадіонах різних країн. 

ХІХ зимові Дефлімпійські ігри відбудуться з 12 по 21 грудня в Італії та стануть визначною міжнародною спортивною подією. У програмізмагання з6 видів спорту: лижні перегони, гірськолижний спорт, керлінг, сноуборд, хокей та шахи. У головних змаганнях чотириріччя візьмуть участь понад 1000 спортсменів із порушеннями слуху, що представлятимуть 40 країн світу.

Національна Дефлімпійська збірна України буде найбільшою за чисельністю в історії України за всі зимові дефлімпійські ігри. Наші дефлімпійці вперше у цих Іграх братимуть участь у 5  видах спорту, у тому числі, дебютуватимуть у сноуборді та шахах.

– ВОЛЯ як соціально орієнтована компанія вважає важливим підтримувати розвиток спорту та фізичної культури в Україні.  Для нас честь уже багато років  бути другом та партнером Національного комітету спорту інвалідів України і ми завжди відгукуємося на прохання з підтримки спортсменів паралімпійської та дефлімпійської команд.  Пишаємося, що на кожних міжнародних змаганнях  наші команди отримують багато перемог, демонструючи при цьому незламну волю.  Ось, наприклад, на літніх ХХІІІ Дефлімпійських іграх 2017 року українські спортсмени виграли  21 золоту, 42 срібних та 36 бронзових медалей, а команда посіла другу позицію у світі. Колектив ВОЛЯ буде вболівати за наших дефлімпійців, щоб на зимових іграх в Італії кошик нагород команди був повним,  — говорить Сандра Крауіня, директор з маркетингу ВОЛЯ.

Для того, аби й абоненти мали більше можливостей уболівати за наших спортсменів, ВОЛЯ постійно працює на розширенням спортивного контенту на будь-який смак.  Передплатники послуг компанії можуть обрати два додаткових тематичних пакети «Спорт» та «Футбол HD», а також підключити додаткову послугу Воля Футбол+.

Восени 2018 року ВОЛЯ разом з телеканалами «Футбол 1» /«Футбол 2» отримала офіційний статус і права трансляторів усіх матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА сезонів 2018-2021. Цього року компанія додаладо свого портфоліо популярнийу світі вболівальників телеканалSetanta Sports.

Гончар Наталья Александровна
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!