Адамант Капітал став партнером виставки молодих українських художників

26 мая, 2015

Компанія Адамант Капітал виступила партнером виставки сучасного українського мистецтва в рамках проекту з красномовною назвою «MAKE ART, NOT WAR».

Виставка проходитиме з 29 травня по 19 липня цього року у галереї «Мистецька збірка». До уваги широкого загалу будуть представлені 25 робіт семи відомих українських художників, а саме Миколи Маценка, Михайла Деяка, Степана Рябченка, Василя Рябченка, Віктора Дейсуна, Анни Валієвої та Олени Рижих, які було створено під час тижневого мистецького туру на острів Кіпр. У творах втілено емоції та роздуми авторів про війну, мир, красу, історію.

Куратори проекту впевнені, що ніщо краще мистецтва не лікує психологічні «рани» – як особисті, так і рани суспільства. А під час війни саме мистецтво відіграє особливо важливу роль, адже є одним з основних духовно-ціннісних орієнтирів,  здатних об’єднувати націю. Крім того, на прикладі Кіпру учасники проекту хочуть звернути увагу вітчизняної спільноти на те, що «тільки послідовний європейський рух, розвиток та реформи в усіх сферах можуть і будуть поштовхом для якісних змін в Україні».

«Ми були раді підтримати цей чудовий проект, тому що цілковито розділяємо ідеї та прагнення його авторів, зазначила засновник та виконавчий директор «Адамант Капітал» Олена Велика. – Кожен з нас розуміє, що без миру немає прогресу і добробуту. Тому зараз необхідно використовувати усі дієві засоби для того, щоб повернути мир на нашу землю. Адже мир – це найпотужніший фундамент для будь-якого розвитку, зокрема, економічного, і формування привабливого інвестиційного клімату в країні».

+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!