АГРОМАТ починає ребрендинг. Тут i зараз.

16 марта, 2017

Компанія АГРОМАТ більше 20 років допомагає українцям втілювати мрії про новий ремонт і нову якiсть життя. Тепер настала черга АГРОМАТУ оновитися i зробити ремонт власного сервісу, внутрiшнiх та зовнiшнiх комунікацій.Ребрендинг стартував 15 березня 2017 року.Креативним партнером цих трансформацій виступила компанія FEDORIV.

Більшість плитки та сантехніки, якими оформлені житлові та нежитлові приміщення України, – родом з АГРОМАТУ. В Україні ніхто фізично не здатен запропонувати такого вибору плитки та сантехніки, який дає АГРОМАТ. АГРОМАТ – це найбільший спеціалізований комплекс з продажу плитки та сантехніки в Європі площею 14000 кв. м. Ця ідея закладена в новому слогані бренду: «Плитка та сантехніка тут і зараз».  

Комунікація бренду будується навколо реальних конкурентних переваг компанії: великий вибір, проста логістика й естетична досконалість асортименту. АГРОМАТ – це той самий рітейл, де можна обрати і придбати плитку або сантехніку без зайвих складнощів та необхідності очікування наявності товару на складі.

Нова візуальна ідентичність бренду базується на мінімалістичному підході, який акцентує увагу на простоті та доступності сервісу АГРОМАТ. В той же час, мінімалізм у дизайні поєднується з емоційними символами й повідомленнями бренд-комунікації. Це підкреслює той факт, що технологічність і якість плитки та сантехніки роблять процес ремонту радісним, а будинок затишним.  Про це й говоритиме АГРОМАТ у найближчій комунікаційній кампанії, присвяченій запуску оновленого бренду.

«По суті АГРОМАТ стає «однією кнопкою» для споживача, максимально скоротивши шлях від ідеї ремонту до доставки потрібного товару додому. Для цього вже сьогодні відбувається ряд змін у сервісі компанії, – розповідає Ольга Тадай, директор з розвитку АГРОМАТ. – Ми збільшили число консультантів, які завжди готові допомогти і підібрати потрібний варіант. Безпосередньо у магазинах АГРОМАТ можна буде надихнутися готовими інтер’єрними рішеннями, замовити 3d-візуалізацію, вибрати супутні товари і оформити швидку доставку. Для найбільш вибагливих та творчих покупців існує можливість індивідуального замовлення. І це тiльки початок. Впродовж року ми плануємо запуск інтернет-магазину з додатковими фільтрами для ідеального підбору товару».

 Докладніше за посиланням: https://only-in.agromat.ua/

АГРОМАТ
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!