«Льодограй»: сенсаційна перемога юних хокеїстів з Богуслава

27 марта, 2018

24-25 березня 2018 року на ковзанці «Льодовиковий період», що знаходиться у місті Біла Церква у Київській області, відбувся турнір «Хокейна Україна. Великі Надії -2018» серед юнаків 2009-2010 року народження.

У змаганнях узяли участь 10 команд серед яких: «Білий Барс» (Біла Церква), «Дикі коти» (Одеса), «Донбас» (Дружківка), «Морські вовки» (Одеса), ОДЮСШ «Легіон» (Калуш), «Патріот» (Вінниця), «Сокіл» та «Сокіл -1» (Київ), «Союз» (Харків) і «Шершні» (Богуслав).

За результатами турніру перше місце із 17 очками виборола команда «Шершні». Друге місце з 15 очками посіла харківська команда «Союз»,  а третя сходинка дісталась команді «Легіон» з міста Калуш, яка заробила 12 очок.

Організатори також визначили кращого бомбардира та найкращого коректного гравця турніру. Ними стали Антон Воліченко та Данило Демченко (з команди «Шершні») відповідно.

Нагадаємо, що це не перший турнір «Хокейна Україна. Великі Надії — 2018» для команди «Шершні»  2009 р.н. в цьому році.

У січні 2018 року юні богуславські спортсмени посіли другу сходинку турніру, який проводився між 6 командами. Цього ж разу, усього кілька місяців потому, «Шершні» перевершили свій попередній результат та довели своє лідерство.

Універсальний навчально-тренувальний центр «Льодограй» було збудовано у 2014 році на кошти оператора державних лотерей «М.С.Л.», який взяв на себе зобов’язання фінансово підтримувати комплекс впродовж 10 років. Загальний обсяг інвестицій склав майже 3 000 000 доларів США. Наразі в УНТЦ «Льодограй» проводяться змагання регіонального, національного та міжнародного масштабу. Центр став постійним місцем тренувань для аматорів та професіоналів, у тому числі – національних збірних.

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей  (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений  для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua  

Оператор государственных лотерей "М.С.Л."
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!