«Харківміськгаз» впроваджує комплексну послугу «газ під ключ»

16 березня, 2021

       У першому півріччі 2021 році АТ «Харківміськгаз» планує приєднати до газорозподільних мереж 72 нових клієнта. Минулоріч компанія здійснила приєднання 208 об'єктів, з них 92 за схемою стандартного приєднання і 116 -  нестандартного.

       Природний газ є найбільш ефективним джерелом енергії для усіх категорій споживачів. Його вартість в енергетичних одиницях удвічі менша, ніж електроенергії. Газова компанія надає повний спектр послуг від проектування до пуску газу. Безпека та якість, дотримання строків виконання робіт – головні пріоритети висококваліфікованої команди.

       АТ «Харківміськгаз» пропонує клієнтам, які прагнуть заощадити час і кошти, замовити комплексну послугу приєднання «під ключ». Серед переваг послуги: одночасність виконання процесів внутрішнього і зовнішнього приєднання, експертний супровід, якісні матеріали, новітнє газове обладнання та вчасний сервіс.                

       «Вартість та строки приєднання клієнта до газорозподільної мережі визначаються нормами діючого законодавства України. Ми виконуємо роботи будь-якого рівня складності. Гарантуємо клієнтам якість та безпечність наданих послуг. 100% матеріалів, які використовуються газовиками,  проходять вхідний контроль на підприємствах. Всі матеріали тестуються на відповідність  міжнародним стандартам якості» — зазначив начальник відділу інжинірингу АТ «Харківміськгаз» Сергій Журавель

       Щоб приєднатися до газових мереж, необхідно звернутися до 104 ua Клієнтського простору за адресами: проспект Архітектора Альошина, 5 або вулиця Гімназійна Набережна, 18а.

       Клієнт має написати заяву, заповнити опитувальний лист та укласти договір наприєднання. Далі весь процес приєднання, до появи газу на об’єкті, контролюватиме персональний менеджер, який також допоможе здійснити кваліфікований підбір необхідного газового обладнання.

Кира Коваленко
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!