Київстар отримав нагороду LeadersFintech& DigitalBanking- 2021

13 мая, 2021

Сервіс «Смарт Гроші» визнано кращим фінтех-сервісом на телеком ринку України.

«Смарт Гроші» — перший на телеком ринку України фінансовий сервіс від мобільного оператора. Послуга була реалізована ще в 2013 році. Завдяки «Смарт Грошам» абоненти можуть оплачувати зі свого мобільного рахунку за понад 3000 сервісів без комісії та прив’язки до банківської картки. Найчастіше абоненти використовують «Смарт Гроші» для сплати за проїзд у громадському транспорті, комунальні платежі, послуги ТБ та інтернет-провайдерів, онлайн-ігри. Сервісом регулярно користується понад 1,2 млн. абонентів Київстар.

«За 8 років роботи сервіс довів свою ефективність та надихнув на створення аналогічних платформ інших суб’єктів ринку, що, безумовно, сприяє розвитку cashlessекономіки та фінансової інклюзіі»прокоментувала керівниця департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар, Олена Суворова.

Конкурс «LeadersFintech& DigitalBanking» від Міжнародного Фінансового Клубу «БанкирЪ»був проведений серед банків, небанківських фінансових установ та фінтех організацій, які успішно працюють, підвищують якість в реалізації цифрових продуктів, передових технологій і клієнтських сервісів на банківському, фінансовому та фінтех ринку України.

Переможці були визначені партнерами клубу серед яких, експерти Національного банку України (НБУ), Міністерства цифрової трансформації, Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, Міністерства фінансів, а також профільних організацій, таких як: Асоціація банків України (АУБ), Українська асоціація платіжних систем (УАПС), Всеукраїнська асоціація Фінансових компаній (ВАФК) т.і.

Довідка про Київстар:

Київстар– найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші.Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

Акціонери Київстар– міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнаний як найдорожчий бренд і найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією. 

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua

Леся Лисун
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!