АТ «Дніпропетровськгаз»: «Вчасне технічне обслуговування газових мереж рятує життя»

30 июня, 2021

«Подбай про безпеку» — газовики пропонують клієнтам технічне обслуговування внутрішніх газових мереж за акційною ціною – 300 грн у рік. Метою техобслуговування є недопущення виникнення витоків газу. Адже вчасне їх виявлення та усунення збереже здоров’я та життя людей.

З початку року у побутових споживачів виявлено та ліквідовано майже 30 тис витоків газу. Найрозповсюдженіші випадки: витік газу на електроізолюючому фланці, внутрішніх газопроводах, витоки на різьбових з’єднаннях перед та після крану на опусках до приладів.

«Найнебезпечнішими є "зашиті" газопроводи. Люди не знають, що дбаючи про дизайнерську красу приміщення, наражають себе і рідних на небезпеку. Адже гіпсокартонові та інші короби унеможливлюють вчасне виявлення витоків на газопроводі та перевірку його технічного стану. Люди не знають про незначний витік газу, при цьому, газ в оселі накопичується, що може призвести до нещасних випадків», — зауважує головний інженер АТ «Дніпропетровськгаз» Олександр Макаренко.

Які ознаки отруєння газом?

·         При легкому отруєнні характерні наступні симптоми: головний біль, сльозотеча, загальна слабкість, болі в серці, запаморочення і сонливість.

·         Середній ступінь тяжкості характеризується втратою орієнтації, порушеною координацією, прискореним ЧСС (частота серцевих скорочень).

·         При тяжкому отруєнні можливі втрата свідомості, ураження серцевого м'яза і головного мозку і набряклість легенів.

·         Також зустрічається миттєва інтоксикація, характерними ознаками якої є втрата свідомості після декількох вдихів, асфіксія і зупинка серця.

·         Вчасно виявити витоки газу допоможе регулярне технічне обслуговування внутрішніх мереж.

Що отримує клієнт, підписавши договір з компанією Дніпропетровськгаз?

1  обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від вводу до будинку (квартири) до газового приладу;

2 приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів;

3  огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку;

4  перевірку працездатності і змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах,

5  усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Послуга є ринковою. Укладення договору клієнтами відбувається на добровільних засадах.

Усі необхідні документи (договір, акт виконаних робіт, рахунок) надає клієнту працівник компанії. Під час візиту має бути одягнений у спецодяг та пред’явити посвідчення.

Оплата за надану послугу відбувається виключно у безготівковій формі. Клієнт може оплатити послугу картою через POS-terminal, або ж протягом 5 днів у будь-якому банківському відділенні, або на пошті.

Згідно з чинним законодавством технічне обслуговування – це контроль за технічним станом, перевірка на загазованість, виявлення місць витоку газу, очищення, змащення та інші операції з утримання працездатності і справності газових мереж.

ПАО "Днепропетровскгаз"
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!