Довіряйте обслуговування та безпеку газових мереж у помешканні Дніпропетровськгазу

1 липня, 2022

Щодня фахівці АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), проводять технічне обслуговування газових мереж і приладів в квартирах та будинках мешканців області. ТО газових мереж – це комплекс заходів, які спеціалісти радять проводити раз на рік. Майже у 80% помешкань під час проведення цих робіт виявляють та усувають витоки газу, що несуть пряму загрозу для життя і здоров’я людей.

Саме тому Інна Миколаївна, власниця квартири у Кам’янському, звернулася до відділу технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» та уклала договір на проведення ТО газових мереж та приладів.

«Я розумію, що з газом потрібно бути обережними, тому вирішила перевірити стан внутрішніх мереж і газового обладнання. Фахівці компанії провели обстеження газопроводів щодо наявності можливих витоків газу та перевірили чи все справно та безпечно працює у мене вдома. Адже щоденне користування газовими приладами вимагає відповідального ставлення та постійної перевірки. Вдячна кваліфікованим спеціалістам за виконану роботу», — говорить жінка.

 Технічне обслуговування газових мереж та приладів від АТ «Дніпропетровськгаз» включає в себе цілий комплекс робіт:

— обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від вводу до будинку (квартири) до газового приладу;

— приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів;

— огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку;

— перевірку працездатності і змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах,

— усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Дніпропетровськгаз закликає усіх бути свідомими та піклуватися про свою безпеку! Послугу з ТО внутрішніх газових мереж можна замовити у відділі технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» та у 104.ua Клієнтських просторах. Адреси центрів, які вже відновили роботу, за посиланням: surl.li/bocnq. 

Бережіть себе та своїх рідних!

ПАО "Днепропетровскгаз"
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!