Миколаївська ОВА нагородила енергетиків 5 регіонів за допомогу у відновленні електромереж

9 травня, 2023

Миколаївська область – серед лідерів за темпами відновлення електричних мереж, пошкоджених внаслідок активних бойових дій та окупації. Це стало можливим, повідомляє

https://www.energy.mk.ua/basic_news/mykolayivshhyna-ne-zabuvaye-dobro-i-bezmezhno-vdyachna-za-svoyechasnu-dopomogu-u-vidnovlenni-elektromerezh/

 пресслужба Миколаївобленерго завдяки своєчасній та професійній допомозі колег з інших регіонів. «Одразу 5 обленерго відгукнулися на наше прохання долучитися до відновлювальних робіт. Саме тому Голова Миколаївська військової державної адміністрації Віталій Кім на відзнаку вдячності підписав розпорядження про нагородження почесною відзнакою Миколаївської ОВА «Святий Миколай Чудотворець ІІІ ступеня» керівників АТ «Прикарпаттяобленерго», АТ «Тернопільобленерго»,  АТ «Хмельницькобленерго» та ПАТ «Черкасиобленерго»,- йдеться в повідомленні.

На протязі останніх днів В.о. Генерального директора «Миколаївобленерго» Вадим Данилків  передав від імені адміністрації всім колегам нагороди, а безпосереднім учасникам відновлення — подарунки. «Ми щиро вдячні за самовідданість та працю 24\7всім, хто разом з нами відновлював живлення регіону», — підкреслив Данилків.

Нагадаємо, що в наприкінці другої декади березня на «Миколаївщині» завершилося відновлення живлення електрики у всіх 88 деокупованних у листопаді 2022 р. населених пунктах.За словами Вадима Данилківа, в результаті російської агресії суттєво було пошкоджено як лінії електропередач так і трансформаторні підстанції. Всі 4 місяці відновлення поруч з миколаївськими енергетиками постійно працювали бригади з 5 вищезазначених ОСР.

Як зазначив Голова Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук, «під час війни кожне енергопідприємство, особливо державне, має зробити все можливе для стабільного та якісного забезпечення електроенергією як послугою першої необхідності всіх громадян України, незалежно від місця проживання». «І ця нагорода  - це нагорода всьому колективу — 3 бригади, близько 20 наших співробітників, 5 одиниць техніки, на протязі майже 4 місяців пліч-о-пліч  цілодобово з миколаївськими колегами відновлювали енергопостачання в регіоні. І зараз 2 наші бригади працюють у сусідній Херсонщині», — зазначив очільник «Черкасиобленерго».

Як повідомлялось раніше, у грудні 2022 Президент України Володимир Зеленський нагородив  фахівців «Миколаївобленерго»  Орденами “За заслуги” III ступеню та “За мужність” III ступеню, а від Миколаївської ОВА вони отримали почесні відзнаки «Святий Миколай Чудотворець 3 ступеню.

Шевченко Мария Сергеевна
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!