За результатами 2022 р. EBITDA агрохолдингу KSG Agro склала 1,7 млн. долл.

1 червня, 2023

За результатами 2022 р. EBITDAKSGAgroсклала 1,7 млн. долл., валовий прибуток 3,18 млн. долл., а операційний прибуток – 0,4 млн. грн.

«Перший рік повномасштабного вторгнення рф став важким випробуванням для українського агробізнесу в цілому та нашого агрохолдингу, зокрема. Порушення традиційної логістики, обмеження експорту рамками зернового коридору, зростання видатків на утримання персоналу, безпеку та енергоавтономність – перераховувати негативні фактори нових реалій можна довго. Тож, звичайно, результати-2022 не можна порівнювати з попереднім роком, який до того ж був рекордно результативним з точки зору врожаю, — коментує голова Ради директорів агрохолдингу Сергій Касьянов. – Проте, не дивлячись на формальні збитки, наш агрохолдинг у 2022 р. забезпечив стабільну діяльність. Завдяки вертикальній інтеграції побудови бізнесу, ми не збільшили кредитне навантаження, розширили частку збуту свинини, забезпечивши 80% у рідному Дніпропетровському регіоні та вийшовши на ринки Запоріжжя та Харкова, де виробники свинини в результаті агресії рф згорнули свою діяльність».

«Звіт одного з лідерів на ринку свинини та агропродукції цікавий як ілюстрація трендів агробізнесу періоду повномасштабного вторгнення рф. Аналізуючи звітність KSGAgro, можна дійти до висновку що якби не курсові різниці (мінус 2,63 млн. долл.) прибуток склав би біля 1 млн. долл. Це свідчить, що агрохолдинг вистояв та має гарні перспективи діяльності за результатами 2023 р. Важливим фактором був і залишається той факт, що, завдяки вертикальній інтеграції дохід від свинарства перевищує дохід у сфері рослинництва, а доля виручки від реалізації свинини склала 70% від загальної виручки від реалізації продукції компанії», — коментує показники заступник голови Комісії з аналізу ринку цінних паперів Українського товариства фінансових аналітиків Олександр Голіздра.

Пресс-служба KSG BANK
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!