RSS Новости

Новости

Новости из мира бизнеса, новости и события компаний представленных в каталоге предприятий Украины

Выставки, презентации, семинары 404

В этом разделе собрана вся информация о предстоящих выставках или событиях.

Пресс-релизы 15237

Опубликуйте новости своей компании в разделе пресс-релизы, проанонсируйте самые важные события.


FM Logistic наращивает объемы покоробочных отправок

1 сентября, 2020  

В рамках развития сервиса покоробочных отправок по России логистический оператор внедрил автоматизированную измерительную систему

Обирайте свою найзручнішу платіжну картку від КРИСТАЛБАНКу!

1 сентября, 2020  

Даємо відповіді на найважливіші питання, що допоможуть у виборі платіжної картки від КРИСТАЛБАНКу. Даємо відповіді на найважливіші питання, що допоможуть у виборі платіжної картки від КРИСТАЛБАНКу.


Тарифи Київстар: вдвічі більше послуг без зміни вартості

1 сентября, 2020  

Сьогодні Київстар презентує оновлені умови тарифів передплати «Спілкування без меж», «Розваги без меж» та «Відео без меж»: з вдвічі більшою кількістю мегабайтів інтернету та хвилин для дзвінків на інші мережі. Ціна залишилася без змін.

Більше 9000 EDI-документів в місяць: Flagman Seafood про успішний досвід впровадження електронного документообігу EDIN

31 августа, 2020  

Flagman Seafood - лідер в галузі торгівлі морепродуктами, що пропонує своїм партнерам найширший асортимент риби і морепродуктів в Україні. Компанія імпортує більше 300 найменувань риб і морепродуктів з різних країн світу.


Безпечні маркети: EDIN про організацію площ роздрібних магазинів в період карантину

31 августа, 2020  

Провайдер е-документообігу EDIN співпрацює з більш ніж 150 торговельними мережами України, серед яких МETRO, АТБ, Мегамаркет, Будинок Іграшок, Watsons, ЕВА, Таврія-В та ін.

2020-ий, який змінив бізнес: чого люди очікують від компаній

29 августа, 2020  

Уряд України продовжив карантин до 1 листопада. Що очікувати після - спрогнозувати не може ніхто. Проте, бізнес не стоїть на місці, а отже потрібно будувати плани та продумувати як саме втриматися на позиції та чим зацікавити нових клієнтів.


Выпущена новая международная именная медаль за борьбу c коронавирусом

28 августа, 2020  

В этом году компания «Фабрика Наград» представила медаль «За борьбу с коронавирусом Covid-19». Четыре отличительных особенности делают ее непохожей на другие награды.

Billa надає дітям унікальну можливість власними руками побудувати «Співочу ферму» та надати віртуальне життя екологічним дерев’я

27 августа, 2020  

Ми дуже раді повідомити українським родинам про неймовірний сюрприз для дітей від мережі супермаркетів Billa. 26 серпня за підтримки українського виробника 3D дерев’яних конструкторів компанії Ugears і провідного розробника доповненої реальності компанії


Boxberry выходит на рынок СНГ

26 августа, 2020  

Компания запустила новые направления доставки — в Казахстан и Беларусь. Первая тысяча посылок успешно доставлена адресатам. В августе начали работу 47 отделений Boxberry в 28 городах Беларуси, а также 22 отделения и 49 постаматов в 22 городах Казахстана.

Київстар запустив послугу страхування в партнерстві з УкрФінСервіс

26 августа, 2020  

У рамках партнерства з УкрФінСервіс, маркетплейсом для страхових компаній, мобільний оператор Київстар запустив нову послугу для абонентів передплаченого зв'язку - оплату страхового поліса з мобільного рахунку.Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!