RSS Новости

Новости

Новости из мира бизнеса, новости и события компаний представленных в каталоге предприятий Украины

Выставки, презентации, семинары 404

В этом разделе собрана вся информация о предстоящих выставках или событиях.

Пресс-релизы 15398

Опубликуйте новости своей компании в разделе пресс-релизы, проанонсируйте самые важные события.


AB InBev Efes Украина выбрала нового коммуникационного партнера

15 февраля, 2021  

С февраля 2021 года пивоваренная компания AB InBev Efes Украина и PR-агентство PointeR начинают сотрудничество по направлениям PR и SMM. Агентство будет выполнять функции внешней пресс-службы компании.

День закоханих від Stella Artois

15 февраля, 2021  

Stella Artois пропонує поринути в історію життя легендарної французької співачки Даліди, подивитися романтичний фільм в домашній атмосфері та послухати надихаючий подкаст про кохання.


1,5 години на день у Tik Tok: Київстар склав рейтинг соцмереж та месенджерів

15 февраля, 2021  

Київстар проаналізував, які месенджери, соціальні мережі та платформи користуються найбільшою популярністю в абонентів, коли вони найактивніші та скільки мобільного інтернету використовують. При дослідженні використовувалися узагальнені та знеособлені дан

РГК Метрологічний центр організував програму обміну досвідом для фахівців зі Львівської та Івано-Франківської областей

12 февраля, 2021  

Дводенна програма обміну досвідом організована АТ «Харківгаз» та РГК Метрологічний центр для колег-метрологів з західних областей України.


Київстар та ЄМА об’єдналися для боротьби з кібершахрайством

12 февраля, 2021  

Найбільший український телеком оператор Київстар та Асоціація членів платіжних систем «ЄМА» підписали Меморандум про співпрацю. Партнери ставлять за мету інформувати українців та навчати користувачів інтернет-послуг розпізнавати та обходити пастки кіберш

Боротьба з COVID-19: Київстар передав лікарням 55 кисневих концентраторів

12 февраля, 2021  

Обладнання, що допоможе у лікуванні пацієнтів із кисневою недостатністю, вже отримали 12 лікарень Києва та Київщини, Черкас, Чернівців, Вінниччини, Полтавщини та Луганщини, Дніпропетровщини, Кіровоградщини та Хмельниччини.


Boxberry International будет доставлять посылки с eBay из России в США и Европу

11 февраля, 2021  

Компания Boxberry International и маркетплейс eBay запускают сервис для отправки посылок из России в США и европейские страны — экспорт посылок eBay от Boxberry.

KSG Agro в 2020 г. увеличил объем экспорта сельхозпродукции на 46%

10 февраля, 2021  

Агрохолдинг KSG Agro по итогам 2020 г. увеличил объем экспорта на 46% - до 7,8 тыс. т сельхозпродукции. Об этом сообщила пресс-служба компании.


Big Data: куди подорожували абоненти Київстар під час новорічних свят

10 февраля, 2021  

У період новорічних свят понад 300 000 українців-абонентів Київстар подорожували по Україні та за кордон, про це свідчить аналітичний звіт на основі Big Data від Київстар. Щоб показати туристичний потенціал регіонів України та зарубіжних напрямків, Київст

Хто перевіряє димоходи та вентканали

10 февраля, 2021  

Димоходи та вентканали перевіряють спеціалізовані організації, що мають дозвіл Державної служби України з питань праці на проведення таких робіт. АТ «Харківгаз» не надає послуг з перевірки, прочищення, ремонту димоходів та не видає актів з їх перевірки.Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!