RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15888

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Підготуйте свою оселю до опалювального сезону – замовте ТО газових мереж та приладів в АТ «Дніпропетровськгаз»

26 жовтня, 2022  

Надворі вже кінець жовтня і стало прохолодно. Тож власники приватних будинків вже почали вмикати опалення. Для того, щоб споживачі були впевнені в стабільній та безпечній роботі власних газових приладів Дніпропетровськгаз радить проводити ТО

Оплату праці енергетиків варто збільшити на 30%, - пропозиція

25 жовтня, 2022  

Оплату праці енергетиків, що закладається в тариф на розподіл електроенергії, варто збільшити на 30%. Це буде відповідати індексу інфляції в 2021-22 рр.


Дніпропетровськгаз: європейське обладнання на мережах області - результат якісної підготовки до опалювального сезону

25 жовтня, 2022  

АТ «Дніпропетровськгаз» продовжує виконувати критично важливу модернізацію газорозподільної системи Дніпропетровської області задля забезпечення її надійної експлуатації в опалювальний сезон.

Спеціалісти Дніпропетровськгазу посадили новий зелений сквер у Павлограді в рамках проєкту «Дерево життя»

24 жовтня, 2022  

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом РГК, продовжує масштабний проєкт «Дерево життя». У рамках якого мешканці області відмовляються від паперових квитанцій, а компанія на заощаджені кошти від друку цих платіжок висаджує дерева у регіоні.


Дніпропетровськгаз: оновлюємо захист газорозподільних мереж – готуємось до зими

21 жовтня, 2022  

АТ «Дніпропетровськгаз» - підприємство критичної інфраструктури, яке в період війни не припиняло свою роботу. Попри складні умови газовики здійснюють усі поточні регламентні роботи з підготовки мереж до опалювального сезону, щоб у домівках більше 600 тис.

Заощаджуємо на опаленні взимку: поради від Дніпропетровськгазу

19 жовтня, 2022  

Цієї осені та зими тепло в оселях доведеться берегти особливо ретельно й це вже зрозуміло всім. Тож готуватись до майбутніх морозів варто заздалегідь. Кожен споживач шукає спосіб, як зекономити на опаленні та комунальних послугах.


ПАТ «Черкасиобленерго» відремонтувало майже 100 км ЛЕП та близько 500 трансформаторних підстанцій в ході підготовки до зими

18 жовтня, 2022  

ПАТ «Черкасиобленерго» в ході підготовки до осінньо-зимового періоду (ОЗП) здійснило капітальний ремонт 98 км. повітряних ліній електропередач, 466 підстанцій, повністю перевірило лінії 6-10 кВ.. Також компанія продовжує накопичувати запаси.

Дніпропетровськгаз модернізує газові мережі регіону - замінює сталеві газопроводи на поліетиленові

18 жовтня, 2022  

Усі служби АТ «Дніпропетровськгаз» 24/7 продовжують працювати у посиленому режимі та готувати газові мережі регіону до опалювального сезону, який почнеться дуже скоро.


З початку року Дніпропетровськгаз використав вже 60 разів італійську «стоп-систему» Ravetti

17 жовтня, 2022  

Нещодавно фахівці АТ «Дніпропетровськгаз» виконали роботи з від’єднання об’єкта від системи газопостачання з використанням «стоп-системи» італійської фірми Ravetti у населеному пункті Нікопольського району.

В АТ «Миколаївобленерго» стартує пілотний проект Міжнародного енергокластеру з відновлення енергетики України

17 жовтня, 2022  

Минулого тижня Міністерством енергетики України та міжнародним енергетичним кластером (МЕК) було підписано Меморандум про співробітництво в оперативному плануванні та відновленні пошкоджених об’єктів енергетичної системи України.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!