EDIN - лідер у сфері послуг електронного документообігу

17 мая, 2019

24 квітня 2019 року в м. Києві у приміщенні Державної резиденції — Малого Маріїнського палацу відбулося вручення нагород вітчизняним провідним компаніям.

В рамках Міжнародної Іміджевої Програми “Лідери ХХІ століття” на премію Гран-Прі “Вища проба” були номіновані підприємства, що забезпечують розвиток та сприяють поліпшенню економіки України, ведуть соціально орієнтований бізнес, презентують високоякісні товари та послуги, а також мають бездоганну ділову репутацію.

Нагородження відбулося у низці номінацій: “Економіка та бізнес”, “Наука та освіта”, “Медицина та охорона здоров’я”, “Управління містами та територіями”, “Культура та мистецтво”. В ланці “Економіка та бізнес” за “Інноваційні рішення у сфері електронного документообігу” було нагороджено EDI-провайдер EDIN. “Сьогодні послугами EDIN користуються більше 4000 українських компаній. Для нас такий показник є доказом довіри до нашого продукту та його якості з боку партнерів. Ми постійно працюємо над удосконаленням наших сервісів з електронного документообігу, щоб компанії могли оптимізувати свої бізнес-процеси та не мати меж для розвитку.  Для нас нагорода «Вища проба» — це вагомий показник рівня роботи нашої компанії та її позиції на вітчизняній бізнес-арені. “ — Тетяна Голуб, комерційний директор EDI-провайдера EDIN.

EDI-провайдер EDIN – абсолютний лідер інноваційних рішень у сфері електронного документообігу. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну еко-систему для швидкого обміну даними. Компанія пропонує рішення для всіх галузей бізнесу: рітейл, телеком, банки, логістика, виробництво, horeca, АЗС, e-commerce та ін. Сервісами EDI-провайдера EDIN в Україні користуються провідні компанії: Coca Cola, Велика Кишеня, Новус, Лореаль, Метінвест, МХП, Henkel, Три Ведмеді, ФМ Лоджистік, Міст Експрес, та багато інших. Послуги EDI-провайдера EDIN обирають, адже вони відповідають актуальним потребам підприємців, їх сучасним цілям та цінностям — повній оптимізації як внутрішніх, так і зовнішніх бізнес-процесів.

 
Yulia Zakharova
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!