RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15892

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


KSG Agro у 1-му кварталі 2022 р. збільшив поголів’я свиней на 17,6%

10 травня, 2022  

Агрохолдинг KSG Agro у 1-му кварталі 2022 р. у порівнянні з аналогічним періодом 2021 р. збільшив поголів’я свиней на 17,6% - з 46,4 тис. до 54,5 тис. голів. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

З початку 2022 року Дніпропетровськгаз виконав майже 3,5 тис. робіт з ТО внутрішніх мереж

9 травня, 2022  

Спеціалісти Дніпропетровськгазу працюють для підтримки газорозподільної системи та безпеки мешканців регіону. За 4 місяці 2022 року на Дніпропетровщині майже 3,5 тис. побутових споживачів отримали від компанії послугу з технічного обслуговування


На Дніпропетровщині 104.ua клієнтські простори продовжують надавати послуги споживачам

7 травня, 2022  

Клієнтські простори 104.ua на Дніпропетровщині активно працюють, а спеціалісти надають споживачам кваліфіковану допомогу щодо питань розрахунків за розподіл газу, передачі показань лічильника, придбання газового обладнання та замовлення послуг тощо.

Дніпропетровськгаз тримає економічний фронт

6 травня, 2022  

Спеціалісти Дніпропетровськгазу докладають надзусилля та щоденно слідкують за функціонуванням критичної інфраструктури регіону. Сьогодні це більше, ніж звичайна робота!


Дніпропетровськгаз: модернізація газорозподільної системи – безпечний і стабільний розподіл газу для споживачів

5 травня, 2022  

Блакитне паливо – один з найголовніших енергоресурсів, наявність якого сьогодні вкрай необхідна у будинку кожного українця. Саме тому спеціалісти Дніпропетровськгазу завжди пильно стежили за станом газорозподільних мереж у нашому регіоні

У KSG Agro стартувала посівна кампанія соняшника та кукурудзи-2022

4 травня, 2022  

У KSG Agro стартувала посівна кампанія соняшника та кукурудзи. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу із посиланням на керівника рослинницького дивізіону KSG Agro Дмитра Ємельченка.


Гуманітарні проєкти «Хенкель» для допомоги постраждалим від війни українцям, громадам і медичним закладам сягнули 5 млн євро

4 травня, 2022  

«Хенкель» в Україні в межах корпоративних гуманітарних проєктів продовжує надання підтримки лікарням, притулкам для біженців і постраждалим від війни українським громадам.

Дніпропетровськгаз продовжує виконувати модернізацію критично важливої газової інфраструктури області

4 травня, 2022  

Днями спеціалісти Дніпропетровськгазу провели заміну старого газорегуляторного пункту на сучасний ШГРП вітчизняного виробництва RGCProduction в одному із селищ Широківського району.


Дніпропетровськгаз: ТО газових мереж - послуга, що гарантує безпеку вашої родини

4 травня, 2022  

Дніпропетровськгаз надає мешканцям нашого регіону не лише якісні послуги з розподілу газу, а також і фахове технічне обслуговування газових мереж та приладів.

Дніпропетровськгаз: вчасно передані показання лічильника = точність розрахунків за газ

3 травня, 2022  

АТ «Дніпропетровськгаз» нагадує про необхідність передачі даних лічильника газу. Передавати їх варто з 1 по 5 число травня. Споживачів, які тимчасово залишили своє житло і, відповідно, не користуються газом, просимо за можливості продублювати.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!