RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15812

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


KSG Agro за 9 месяцев 2021 г. увеличил валовый доход на 43%, EBITDA – на 10%

16 листопада, 2021  

KSG Agro за 9 месяцев 2021 г. увеличил валовый доход на 43%, EBITDA – на 10% в сравнении с аналогичным периодом прошлого года. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга со ссылкой на отчет компании, опубликованный на Варшавской фондовой бирже (ВФБ).

Новый стандарт современного жилья

16 листопада, 2021  

В ноябре подведены предварительные итоги премии «Украинский Строительный Олимп - 2021». Средикиевских новостроек профессиональной наградойотмечен ЖК «Современный квартал», а также компания-девелопер этого проекта.


BudCapital назван Девелопером года

16 листопада, 2021  

В ноябре подведены итоги премии «Украинский Строительный Олимп - 2021». Средикиевских застройщиков профессиональной наградойотмечена девелоперская компания BudCapital.

Проект года среди столичных новостроек

16 листопада, 2021  

В ноябре подведены итоги премии «Украинский Строительный Олимп - 2021». Срединовостроек столицы профессиональной наградойотмечен ЖК 4U.


338 бюджетних установ Дніпропетровщини досі не уклали договори з постачальником «останньої надії»

16 листопада, 2021  

Наразі 338 бюджетних організацій Дніпропетровської області не включено до Реєстру споживачів будь-якого постачальника. Відповідно до вимог Постанови КМУ № 1102 від 25.10.2021 р. для забезпечення безперебійної доставки природного газу до бюджетних установ

“Best Agro” забезпечить активну промо кампанію інноваційним агропрактикам

15 листопада, 2021  

В Україні розпочинає роботу дискусійний онлайн майданчик “Best Agro” для кращих агро практик. Ініціатори обіцяють забезпечити кращих учасників промо кампанією, повідомляє сайт BrandStory.


Бюджетні заклади та організації Харкова повинні укласти договори з постачальником газу до 1 грудня 2021 року.

15 листопада, 2021  

АТ «Харківміськгаз» має 95 укладених договорів на розподіл газу з бюджетними установами та організаціями міста Харкова. Окрім договору на розподіл, усі бюджетні заклади мають укласти договір з постачальником природного газу.

Международное подразделение Boxberry выделяется в отдельный бренд BXB by Boxberry и начинает работу в качестве самостоятельной к

15 листопада, 2021  

Российская логистическая компания Boxberry объявила о выделении своего международного подразделения в отдельный бренд BXB. Такое решение не случайно: направления работы, которыми занималось международное подразделение Boxberry, существенно расширились. В


Енергоефективність – як невід’ємний фактор економії ресурсу та вашого бюджету

15 листопада, 2021  

Нині споживачі прагнуть жити у комфорті і при цьому скоротити витрати на комунальні послуги. Саме енергоефективне споживання природного газу дасть реальний результат та допоможе заощаджувати сімейний бюджет.

ПАО «Черкассыоблэнерго» сертифицировано для работы в осенне-зимнем периоде 2021-2022 гг.

12 листопада, 2021  

ПАО «Черкассыоблэнерго» сертифицировано для работы в осенне-зимнем периоде 2021-2022 гг. Соответствующий сертификат вручен по результатам проверки состояния предприятия с участием представителей Госинспекции по энергетическому надзору в Черкаccкой областиКористувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!