RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15597

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Boxberry и СДЭК доставят товары из ВКонтакте

6 травня, 2020  

ВКонтакте первой из социальных сетей в России запустила доставку товаров через СДЭК и Boxberry. Также забрать заказ можно в ближайшем отделении почты или самостоятельно у продавца.

Кількість українців, що віддають перевагу електронним послугам, збільшилася

6 травня, 2020  

Провайдер електронного документообігу EDIN повідомляє, що, за підсумками аналізу Mastercard, в умовах карантину, громадяни України все частіше стали користуватися послугами онлайн.


Буславець і НКРЕКП перекладають збитки енергетиків на промспоживачів - нардеп

5 травня, 2020  

05 травня 2020 року в Комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг із використанням засобів конференц-зв'язку відбувся круглий стіл на тему: "Подолання кризових явищ в українській енергетиці"

KSG Agro по итогам 2019 года увеличил прибыль в свиноводческом сегменте на 11%

5 травня, 2020  

Агрохолдинг KSG Agro по итогам 2019 года увеличил прибыль в свиноводческом сегменте на 11%. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.


Вебинар для Ритейла "Dark Store: актуальный формат ритейла в кризис"

1 травня, 2020  

7 мая компания Consulting for Retail (С4R) приглашает представителей ритейл рынка принять участие в вебинаре «Dark Store: актуальный формат ритейла в кризис. Практика подбора товаров в магазинах в условиях нынешних реалий».

Вебинар «Dark Store: актуальный формат ритейла в кризис. Практика подбора товаров в магазинах в условиях нынешних реалий».

1 травня, 2020  

7 мая компания Consulting for Retail (С4R) приглашает представителей ритейл рынка принять участие в вебинаре «Dark Store: актуальный формат ритейла в кризис. Практика подбора товаров в магазинах в условиях нынешних реалий».


У комітеті ВР з економрозвитку жорстко розкритикували програму уряду через неуважність до промисловості

30 квітня, 2020  

У парламентському комітеті з питань економічного розвитку піддали жорсткій критиці запропоновану урядом України програму через ігнорування інтересів промислових підприємств і відправили її на доопрацювання.

EDIN провів вебінар по роботі з сервісом ЕТТН

30 квітня, 2020  

28 квітня провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар по роботі з сервісом е-ТТН з представленням практичного кейсу тестування, впровадження та обміну електронної ТТН між Novus та постачальниками завдяки рішенню EDIN.


KSG Agro по итогам 2019 года увеличил прибыль в 13 раз, EBITDA – в 3,4 раза

29 квітня, 2020     (1)

Агрохолдинг KSG Agro по итогам 2019 г. увеличил прибыль в 13 раз – до 6,2 млн. долл., а EBITDA - в 3,4 раза. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга со ссылкой на годовой отчет компании, опубликованный на Варшавской фондовой бирже.

Стали известны первые Лауреаты премии «Украинский Строительный Олимп-2020».

28 квітня, 2020  

В апреле подведены первые в этом году итоги отбора профессиональной премии «Украинский Строительный Олимп - 2020». Прием заявок от участников строительного рынка начался в феврале и продолжается до августа этого года.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!