RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15597

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Минцифра и Киевстар начинают сотрудничество в сфере цифровой грамотности

15 січня, 2020  

Сегодня, 15 января, Вице-премьер-министр - Министр цифровой трансформации Михаил Федоров и президент Киевстар Александр Комаров подписали меморандум о сотрудничестве для реализации программы повышения уровня цифровой грамотности украинцев.

Свыше 10 тысяч терабайтов поздравлений: как украинцы праздновали Новый год и Рождество

15 січня, 2020  

Во время новогодних и рождественских праздников абоненты Киевстар на 65% увеличили использование дата-трафика. 60% трафика было в сети 4G.


Банківські рахунки остаточно перевели на міжнародний стандарт IBAN

14 січня, 2020  

13 січня 2020 року відбувся остаточний перехід усіх розрахункових операцій клієнтів на міжнародний стандарт IBAN. 13 січня 2020 року відбувся остаточний перехід усіх розрахункових операцій клієнтів на міжнародний стандарт IBAN.

НБУ заборонив ФОПам витрачати кошти на особисті потреби

13 січня, 2020  

EDI-провайдер EDIN повідомляє, що влітку 2019 року була зафіксована інформація, що НБУ хоче внести зміни щодо використання коштів з підприємницького рахунку ФОПам, а точніше заборонити їх використання на особисті потреби.


Киевстар запустил новый тарифный план для людей старшего возраста

10 січня, 2020  

Киевстар запустил тарифный план «Звонки для родителей», который был создан специально для абонентов старшего возраста. Новый тариф будет выгодным для тех, кто пользуется только голосовой связью и не нуждается в услугах мобильного интернета.

Державне підприємство "Моррічсервіс" - підсумки 2019 року

8 січня, 2020  

Державне підприємство "Сервісний центр морського та річкового транспорту" (ДП Моррічсервіс") підбиває підсумки діяльності за 2019 рік.


ВОЛЯ відкриває доступ абонентам до усіх телеканалів на новорічні свята

3 січня, 2020  

За доброю традицією, в якості новорічного подарунку, компанія ВОЛЯ надає абонентам цифрового та інтерактивного ТБ доступ до майже усіх телеканалів. А їх у пакетах компанії близько 200, майже 30 з яких у HD якості.

Українська роздрібна торгівля зросла на 10%

27 грудня, 2019  

В листопаді 2019 року в порівнянні з цим же місяцем 2018-го розмір обороту роздрібної торгівлі виріс на 12,8%, а в порівнянні з жовтнем 2019-го – на 2,8%. Обидва ці показника покращилися в порівнянні з показниками обороту роздрібної торгівлі за 10 місяців


Реальних юридичних осіб в Україні дедалі більшає, банки фіксують приплив нових клієнтів

24 грудня, 2019  

Бізнес упевнено зростає за кількістю представників, щодня в Україні реєструється близько 100 юридичних осіб. Чи це зростання є показником реального економічного розвитку та покращення бізнес-клімату або це яскрава мильна бульбашка, що має значення лише в

МХП задает глобальные экологические тренды

23 грудня, 2019  

В декабре 2019 года агроиндустриальный холдинг МХП в рамках реализации своей стратегии устойчивого развития ввел в эксплуатацию первую очередь комплекса по производству биогаза «Биогаз Ладыжин» установленной энергетической мощностью 12 МВт.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!