RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15833

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Дизайн упаковки рослинно-вершкових сумішей Olkom знову серед кращих

17 серпня, 2020  

Дизайн упаковки для лінійки рослинно-вершкових сумішей бренду Olkom, розроблений студією відомого українського дизайнера Юрка Гуцуляка, помістили на першу сторінку World Brand Design Society.

Olkom Group увійшла в ТОП-6 найбільших українських виробників маргаринової продукції

17 серпня, 2020  

Olkom Group, один з провідних виробників масложирової продукції України, підвела підсумки першого півріччя 2020 року. Компанія виконала виробничий план і увійшла в ТОП-6 найбільших українських виробників маргаринової продукції.


Логистический оператор Logsis расширяет географию присутствия

13 серпня, 2020  

Компания открывает представительство в Санкт-Петербурге. Благодаря этому Logsis будет осуществлять доставку заказов из Москвы в формате «на следующий день» по всей Ленинградской области.

Бізнес-повідомлення Viber: Київстар запустив новий маркетинговий сервіс для бізнес-клієнтів

13 серпня, 2020  

Завдяки партнерству Київстар та Rakuten Viber корпоративним клієнтам Київстар доступна нова послуга - розсилка бізнес-повідомлень Viber.


Mastercard припиняє надання послуги доступу в старий бізнес зал Mastercard lounge (МАУ) в аеропорту Бориспіль

12 серпня, 2020  

Повідомляємо, що з 19 серпня 2020 року Mastercard припиняє надання послуги доступу в старий бізнес зал Mastercard lounge (МАУ) в аеропорту Бориспіль, термінал D, міжнародні вильоти.

Конкурс стартапов "День Инвестора"

12 серпня, 2020  

День Инвестора - это  конкурс стартапов, где любой желающий может представить свой проект экспертам и инвесторам и получить инвестиционную поддержку. Мероприятие бесплатное для всех участников. Событие пройдёт 19 сентября. В этот раз online.


Новая эпоха заботы об окружающей среде

11 серпня, 2020  

Компания РЕЛАЙН создаёт инновационные продукты для эффективной утилизации бытовых отходов. Сегодня переработка мусора - это не только ключ к решению экологической проблемы, но и разумное решение для бизнеса. Участие в хорошо организованном управлении отхо

EDIN спільно з Міністерством інфраструктури України провів вебінар з ЕТТН

6 серпня, 2020  

30 липня провайдер електронного документообігу EDIN спільно з Міністерством інфраструктури України провів вебінар “Електронна ТТН: реалізовані етапи та плани”.


Банківська гарантія за 1 годину!

4 серпня, 2020  

КРИСТАЛБАНК нагадує про можливість оформлення банківських гарантій у найкоротші строки – лише за 1 годину! КРИСТАЛБАНК нагадує про можливість оформлення банківських гарантій у найкоротші строки – лише за 1 годину!

Компанія «Хенкель» та її бренд Losk допомагають обласним інфекційним лікарням і відділенням протистояти пандемії COVID-19

31 липня, 2020  

Компанія «Хенкель в Україні» та її бренд продукції для прання та виведення плям Losk надали пакет допомоги українським медичним закладам, їхнім працівникам і пацієнтам для протистояння пандемії COVID-19.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!