RSS Пресс-релизы

Пресс-релизы

Опубликуйте новости своей компании в разделе пресс-релизы, проанонсируйте самые важные события.

Режим роботи установ банку «Хрещатик» на Трійцю

30 мая, 2015  

Банк «Хрещатик» вітає всіх зі Святою Трійцею і повідомляє про те, що установи банку чекають на вас у святкові дні за таким режимом:

«Звезды» - за прилавком «Фокстрота»

29 мая, 2015  

В эту субботу известных людей Украины и любителей стильных покупок объединит праздник FashionABLE Shopping под слоганом «Мода способна помогать»!


Майстер-клас від «Фокстрот» про маркетинг eCommerce-проектів в антикризових умовах

29 мая, 2015  

6 червня 2015 року у Львові відбудеться Lviv eCommerce Forum 2015 – конференція для власників інтернет-магазинів, підприємців, які ведуть свій бізнес через інтернет та решти гравців індустрії, а також усіх охочих.

ФГК выступит партнером и соорганизатором X международного бизнес-форума "Стратегическое партнерство 1520"

27 мая, 2015  

Миссией Компании является гарантированное и своевременное обеспечение качественным подвижным составом действующих и потенциальных клиентов на всем пространстве 1520


Forward Bank вошел в ТОП-10 банков-лидеров по количеству эмитированных карт в Украине

27 мая, 2015  

Украинский коммерческий Forward Bank вошел в ТОП-10 банков-лидеров по количеству эмитированных карт, согласно исследованию аналитической группы «Финансовый клуб».

Правекс-Банк посів 4 місце в рейтингу “Обслуговування фізичних осіб на відділеннях” та увійшов в Топ-20 провідних банків України

26 мая, 2015  

Вчора відбулася презентація результатів четвертого щорічного дослідження «50 провідних банків України», яку представив «Фінансовий клуб» спільно з Незалежною асоціацією банків України.


Заява ПАТКБ «Правекс-Банк» щодо спроби пограбування відділення

26 мая, 2015  

Сьогодні була здійснена спроба збройного пограбування одного з відділень банку, розташованого у Голосіївському районі м.Києва. Постраждалих немає.

В столиці вперше відбудеться фестиваль міських проектів PRO місто і команда Event Envoy рада долучитись до його організації

26 мая, 2015  

З 29 по 31 травня 2015 року у столичному парку імені О. Пушкіна вперше відбудеться фестиваль міських проектів «PRO місто», який планується зробити щорічним.


Компанія Event Envoy виступила офіційним івент-провайдером конференції «Дні інформаційного суспільства-2015»

26 мая, 2015  

19-20 травня в Києві відбулась щорічна науково-практична конференція за міжнародної участі «Дні інформаційного суспільства-2015», для організації якої було обрано компанію Event Envoy– професійного оператора конференц-сервісу.

Forward Bank признан одним из ведущих банков Украины

26 мая, 2015  

Украинский коммерческий Forward Bank вошел в ТОП-50 ведущих банков страны, заняв 32-ю позицию по итогам ежегодного исследования, реализованного аналитической группой «Финансовый клуб» совместно с Независимой ассоциацией банков Украины.Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!