RSS Пресс-релізи

Пресс-релізи

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.

Газовики Дніпропетровщини екстрено відновили розподіл газу для мешканців села після ворожого обстрілу

29 березня, 2022  

Завдяки спеціалістам АТ «Дніпропетровськгаз» було відновлено газопостачання для мешканців одного з населених пунктів регіону. Внаслідок бойових дій у сусідньому регіоні був пошкоджений газопровід низького тиску.

Сплачуйте за розподіл газу - підтримуйте економіку України!

24 березня, 2022  

Сьогодні оплата послуг розподілу газу дозволяє забезпечити стабільну роботу газорозподільних систем та безперебійну доставку блакитного енергоресурсу в оселі жителів Дніпропетровщини.


Фахівці Дніпропетровськгазу відновили розподіл газу більше ніж 230 споживачам

23 березня, 2022  

28-ма доба героїчної боротьби України за свободу. Газовики Дніпропетровщини, як і колеги з різних регіонів, 24/7 тримають руку на пульсі задля оперативного відновлення мереж після обстрілів загарбника.

Дніпропетровськгаз: стоїмо на сторожі газового фронту

18 березня, 2022  

Днями у Павлоградському відділенні Дніпропетровськгазу бригада аварійно-диспетчерської служби провела роботи з відновлення газопостачання для мешканців.


У 2021 році в Особистому кабінеті 104.ua зареєструвалося більше 50 тис. клієнтів Дніпропетровськгазу

23 лютого, 2022  

Минулого року в Особистому кабінеті 104.ua зареєструвалося 50 тис. споживачів газу Дніпропетровської області. Це дає нам змогу стверджувати, що Особистий кабінет на сайті 104.ua – найпопулярніший онлайн-сервіс серед клієнтів Дніпропетровськгазу.

LOZOVA MACHINERY відкрили аграрний сезон на виставці «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2022»

22 лютого, 2022  

15-17 лютого LOZOVA MACHINERY відкрили аграрний сезон на міжнародній агропромисловій виставці «АгроВесна. Зернові технології-2022» та представили оригінальну сільгосптехніку, у якій реалізовані нові ідеї та рішення.


Дискова борона GEKON-3 успішно дебютувала на виставці «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2022»

22 лютого, 2022  

15-17 лютого компанія HF Agro презентувала новинку на міжнародній виставці агропромислових інновацій «АГРОВЕСНА. ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2022». Дискова борона GEKON -3 успішно дебютувала перед українськими аграріями.

В Украине растут цены на международные грузоперевозки

21 лютого, 2022  

Как показывают данные международной биржи автомобильных грузоперевозок ATI, в 2021 году заметно вырос спрос на перевозки из Украины, при этом существенно подорожали международные перевозки в обоих направлениях.


Бесплатный вебинар от компании FOTC "Почему ваша компания должна сотрудничать с партнером Google Cloud?"

21 лютого, 2022  

Компания FOTC приглашает владельцев бизнеса, топ-менеджеров компаний, IT-специалистов и специалистов, отвечающих за внедрение новых инструментов на бесплатный вебинар "Почему ваша компания должна сотрудничать с партнером Google Cloud?", который состоится

Возможности голосовых ботов — разбираем по нишам. Подходит ли автообзвон вашему бизнесу?

18 лютого, 2022  

Голосовой бот — это инновационный продукт, который упрощает телефонию любого бизнеса. Во времена, когда каждый предприниматель стремится автоматизировать рутинный труд, сократить расходы и повысить производительность, бот для звонков — это самый востребовКористувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!