У виставковому павільйоні elcomUkraine цього року постане «Електроград»

10 апреля, 2013

Для організаторів електротехнічного форуму компанія «Електроград» цікава не тільки як великий та незмінний учасник виставок elcomUkraine, а й як суто вітчизняний виробник електротехнічної продукції. Таких нині, на жаль, у країні небагато. Прикро, що недомінуватимуть вони й серед учасників виставки.

Акціонерне товариство«Електроград» —авторитетний гравець на ринку електротехнічної продукції та послуг, створене на базі колишнього — ще радянського — криворізького заводу електромонтажного обладнання. І хоча в нього солідний, уже ветеранський вік (більш як 50 років), воно нині є сучасним — за оснащенням, виробничими технологіями, фаховим рівнем кадрів, продукцією — підприємством із виробництва електротехнічного обладнання промислового призначення. Виробляє понад сто найменувань обладнання напругою 0,4 – 35  кВт.

– Компанія — досвідчений експонент, — каже голова її правління Юрій Захарченко. – Вона — не тільки постійний учасник вітчизняних виставок, незмінний із 2003 року, а й неодноразово демонструвала свої продуктові досягнення на зарубіжних (Вірменії, Азердбайджані, Грузії, країнах Балтії, Туркменистані, Росії) та міжнародних (у німецькому Ганновері) галузевих показах. Проте провідною протягом багатьох років поспіль для нас залишається київська міжнародна спеціалізована виставка elcomUkraine.

Маркетингова служба компанії докладає максимум професіоналізму для того, щоб наша виставкова експозиція привертала увагу відвідувачів насамперед новинками нашого виробництва, котрі, ми переконані, будуть не тільки цікаві, а й необхідні споживачеві. Приміром, «господарем» експозиції буде новий трансформатор ТМ-630/10/0,4. Скажу й про те, що в цьогорічне оформлення стенду ми додамо креативу: символом нескінченої енергії у

нас постане вогняна квітка. Всесильний вогонь, що її живитиме, буде мирним, добрим, теплим, красивим.

Зауважу, що продукція «Електрограда» буде виставлена не тільки на нашому основному павільйонному стенді, а й на додатковому демонстраційному майданчику просто неба. Раді будемо бачити там і зацікавлених відвідувачів.

– Гадаю, одним лише трансформатором продуктові новації «Електрограду» не будуть обмежені?

– Безперечно. Продемонструємо вперше в Україні розроблені проекти кількох моделей і серій високотехнологічних бетонних комплектних трансформаторних підстанцій, випуск яких наше підприємство уже освоїло. Зокрема, це — серії «Моноліт», «Каскад», комплектний розподільний пристрій типу ISISED зі сухою ізоляцією, створений спільно з німецькою компанією «Switchcraft».

Представимо на суд фахівців і ще один продукт спільного виробництва: розподільну комірку

10–35 кВт у сухій ізоляції, ширина якої 400 мм, що дасть змогу зменшити розміри самої підстанції, а отже, й скоротити витрати на капітальне будівництво. Струмопровідні частини в такому розподільному пристрої залиті спеціальними компаундами, що продовжить строк експлуатації.

Можу принагідно сказати й про найближчу перспективу. Цьогоріч плануємо розпочати випуск

оливних силових трансформаторів із магнітопроводом з аморфної сталі — як витих, так і складених за системою «step-lap», яка покращує характеристики втрат холостого ходу. А це сприятиме тому, що затрати на придбання таких трансформаторів компенсуються протягом уже першого року їхньої експлуатації.

– Готуєте для нинішніх та потенційних клієнтів і якісь масові презентаційні заходи?

– Плануємо провести в рамках виставки семінар, на якому докладно розповімо про переваги

бетонних трансформаторних підстанцій, про які вже згадували, продемонструємо їхні технічні характеристики. Цей захід розпочнеться о 14 годині 24 квітня в конференц-залі №1 першого павільйону. Гостинно зустрінемо всіх зацікавлених.

Підготував Анатолій Задорога

elcomnews

Кучер Юлия
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!