RSS Новости

Новости

Новости из мира бизнеса, новости и события компаний представленных в каталоге предприятий Украины

Выставки, презентации, семинары 404

В этом разделе собрана вся информация о предстоящих выставках или событиях.

Пресс-релизы 15237

Опубликуйте новости своей компании в разделе пресс-релизы, проанонсируйте самые важные события.


KSG Agro повысил урожайность ранних зерновых культур

29 июля, 2020  

По итогам уборочной кампании-2020 KSG Agro повысил урожайность ранних зерновых культур. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.

ДП «Моррічсервіс» відсвяткувало перший рік роботи сервісного центру в Ізмаїлі

27 июля, 2020  

ДП «Моррічсервіс» відсвяткувало перший рік роботи сервісного центру в Ізмаїлі урочистою презентацією художньої виставки «Яскравий Ізмаїл. Пейзажі з пленеру Андрія Чеботару».


Говорить HR: чого компанії вартуватиме демотивований співробітник або чому в EDIN розвивають корпоративну культуру

27 июля, 2020  

Карантин став для багатьох українських компаній пунктом відліку втрати ресурсів не тільки грошових, але і кадрових. Фахівців відправляли у відпустки за свій рахунок, урізали заробітні плати, з деякими прощалися.

‘BLACK SEA GRAIN’ и ‘BLACK SEA OIL TRADE’ совместно 2-3 сентября в новом формате

24 июля, 2020  

17-я Международная конференция ‘BLACK SEA GRAIN’ и 8-я Международная конференция ‘BLACK SEA OIL TRADE’состоятся 2-3 сентября, в Event Hall Obolon, Киев. Trade Must Go On!


Тренди 2020 для дистриб`юторів: SAVSERVICE про ЕДО

24 июля, 2020  

Нещодавно АСНОВА ХОЛДИНГ запропонувала новий маркетплейс для дистриб'юторів - iOrder, за допомогою якого зареєстровані дистриб'ютори мають можливість переглядати товари, їх ціни, знижки, та сертифікати якості, й обирати найкращі пропозиції для закупівель.

Apple выпустит новый iPhone 12 в конце октября

23 июля, 2020  

Долгое время мы слышали о том, что Apple может задержать выпуск новых моделей iPhone. Хотя презентация ожидается в начале сентября, первые модели не скоро поступят на прилавки магазинов. Ряд источников прогнозировал о смещении сроков производства и поста


KSG Agro во ІІ квартале увеличил производство комбикормов на 32%

21 июля, 2020  

Агрохолдинг KSG Agro во ІІ квартале увеличил производство комбикормов на 32% в сравнении с І кварталом 2020 г. Об этом сообщила пресс-служба холдинга.

КРИСТАЛБАНК запустив нову систему міжнародних переказів Глобус

21 июля, 2020  

КРИСТАЛБАНКрозширив лінійку систем міжнародних переказів платіжною системою «ГЛОБУС». КРИСТАЛБАНКрозширив лінійку систем міжнародних переказів платіжною системою «ГЛОБУС».


Apple Pay стає доступним держателям карток КРИСТАЛБАНКу

21 июля, 2020  

Безпечніший, більш захищений та конфіденційний засіб оплати за допомогою iPhone та Apple Watch Київ – 21 липня 2020 р.— Від сьогодні держателі карток КРИСТАЛБАНКу отримали можливість користуватися Apple Pay – безпечнішим, більш захищеним та конфіденцій

Роздрібна мережа Київстар нараховує вже 500 магазинів

17 июля, 2020  

Цього року роздрібну мережу Київстар розвиватимуть саме в малих населених пунктах і віддалених житлових районах великих міст. Така стратегія продиктована рішенням бути ближче до своїх клієнтів і зробити сервіс доступнішим. У планах компанії до кінця 2020Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!