RSS Новости

Новости

Новости из мира бизнеса, новости и события компаний представленных в каталоге предприятий Украины

Выставки, презентации, семинары 395

В этом разделе собрана вся информация о предстоящих выставках или событиях.

Пресс-релизы 14929

Опубликуйте новости своей компании в разделе пресс-релизы, проанонсируйте самые важные события.


Правекс-Банк посів 4 місце в рейтингу “Обслуговування фізичних осіб на відділеннях” та увійшов в Топ-20 провідних банків України

26 мая, 2015  

Вчора відбулася презентація результатів четвертого щорічного дослідження «50 провідних банків України», яку представив «Фінансовий клуб» спільно з Незалежною асоціацією банків України.

Заява ПАТКБ «Правекс-Банк» щодо спроби пограбування відділення

26 мая, 2015  

Сьогодні була здійснена спроба збройного пограбування одного з відділень банку, розташованого у Голосіївському районі м.Києва. Постраждалих немає.


В столиці вперше відбудеться фестиваль міських проектів PRO місто і команда Event Envoy рада долучитись до його організації

26 мая, 2015  

З 29 по 31 травня 2015 року у столичному парку імені О. Пушкіна вперше відбудеться фестиваль міських проектів «PRO місто», який планується зробити щорічним.

Компанія Event Envoy виступила офіційним івент-провайдером конференції «Дні інформаційного суспільства-2015»

26 мая, 2015  

19-20 травня в Києві відбулась щорічна науково-практична конференція за міжнародної участі «Дні інформаційного суспільства-2015», для організації якої було обрано компанію Event Envoy– професійного оператора конференц-сервісу.


Forward Bank признан одним из ведущих банков Украины

26 мая, 2015  

Украинский коммерческий Forward Bank вошел в ТОП-50 ведущих банков страны, заняв 32-ю позицию по итогам ежегодного исследования, реализованного аналитической группой «Финансовый клуб» совместно с Независимой ассоциацией банков Украины.

ВОЛЯ продовжує європеїзацію абонентського обслуговування

26 мая, 2015  

Цього року лідер ринку цифрових розваг компанія ВОЛЯ збирається інвестувати не менше 50 мільйонів гривень у подальше підвищення якості абонентського обслуговування, орієнтуючись на практику країн Євросоюзу.


Контакт-центр ПАТ «Дніпропетровськгаз» працює 7 днів на тиждень

26 мая, 2015  

У зв'язку з підвищенням ціни на газ та зміною норм споживання у наших клієнтів виникає багато запитань щодо нарахувань. Відповіді на них мешканці області можуть отримати в контакт-центрі.

Адамант Капітал став партнером виставки молодих українських художників

26 мая, 2015  

Компанія Адамант Капітал виступила партнером виставки сучасного українського мистецтва в рамках проекту з красномовною назвою «MAKE ART, NOT WAR».


Гастрономическая дегустация от основателя ФИГАРО-Кейтеринг!

26 мая, 2015  

19 мая 2015 г. в Доме ФИГАРО в узком кругу друзей и партнеров состоялось знакомство с основателем и идейным вдохновителем компании ФИГАРО-Кейтеринг, Александром Котолупом.

1-3 июня в Москве состоится VII Международный форум «АТОМЭКСПО 2015»

26 мая, 2015  

Обширную деловую программу с участием представителей мировой атомной отрасли представят организаторы VII Международного Форума «АТОМЭКСПО 2015», который пройдет с 1 по 3 июня 2015 года в Москве, в Гостином дворе. Организатором Форума уже шестой год подряПользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!