RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 405

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15564

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Дніпропетровськгаз продовжує виконувати модернізацію критично важливої газової інфраструктури області

4 травня, 2022  

Днями спеціалісти Дніпропетровськгазу провели заміну старого газорегуляторного пункту на сучасний ШГРП вітчизняного виробництва RGCProduction в одному із селищ Широківського району.

Дніпропетровськгаз: ТО газових мереж - послуга, що гарантує безпеку вашої родини

4 травня, 2022  

Дніпропетровськгаз надає мешканцям нашого регіону не лише якісні послуги з розподілу газу, а також і фахове технічне обслуговування газових мереж та приладів.


Дніпропетровськгаз: вчасно передані показання лічильника = точність розрахунків за газ

3 травня, 2022  

АТ «Дніпропетровськгаз» нагадує про необхідність передачі даних лічильника газу. Передавати їх варто з 1 по 5 число травня. Споживачів, які тимчасово залишили своє житло і, відповідно, не користуються газом, просимо за можливості продублювати.

KSG Agro у 2021 р. збільшив прибуток на 44%, EBITDA - у 2 рази

2 травня, 2022  

Агрохолдинг KSG Agro за результатами 2021 р. у порівнянні з 2020 р. збільшив валовий дохід на 44% - з 21,3 до 30,7 млн. долл., а EBITDA - з 6,02 до 12,27 млн. долл. Про це повідомила прес-служба холдингу із посиланням на річний звіт компанії.


Розуміємо свою відповідальність перед людьми, оскільки їх безпека надважлива, - слюсар аварійно-відбудовних робіт АДС АТ «Дніпро

2 травня, 2022  

Піклуючись про безпеку та комфорт українців, співробітники АТ «Дніпропетровськгаз» продовжують працювати. Вони не тільки на сторожі добробуту людей, але й тримають економічний фронт, хоча іноді виконувати роботу доводиться у неспокійній ситуації.

Дніпропетровськгаз: якщо ваш будинок постраждав від обстрілів – повідомте в контакт-центр компанії

2 травня, 2022  

Наша країна зазнала масштабних руйнувань внаслідок вторгнення російських загарбників. На жаль, постраждали домівки тисяч українських родин, у тому числі і на Дніпропетровщині.


85% побутових споживачів Дніпропетровщини сплатили послуги з розподілу за березень

30 квітня, 2022  

Фахівці Дніпропетровськгазу працюють у посиленому режимі цілодобово та без вихідних. Кожен працівник залишається на варті газового фронту, оскільки безпека та комфорт споживачів для нас найголовніше!

Безкоштовна програма підтримки українського бізнесу від Visotsky Consulting: актуальні цифри

29 квітня, 2022  

Щоб допомогти українським підприємцям зберегти компанії, 1 квітня компанія Visotsky Consulting на рік відкрила програму посилення власників малого та середнього бізнесу.


«Хенкель» відновлює виробництво в Україні на 2 заводах

29 квітня, 2022  

Рішення про відновлення виробництва міжнародної компанії Henkel в Україні ухвалює місцеве керівництво Henkel Україна з огляду на поточну військово-оперативну ситуацію, враховуючи головний пріоритет – безпеку працівників.

Дніпропетровськгаз: вчасне технічне обслуговування газових мереж гарантія безпечного споживання газу

29 квітня, 2022  

Спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» проводять фахове обстеження внутрішніх мереж для житлових будинків/квартир споживачів, а також підприємств області. Вчасно проведене техобслуговування внутрішніх газових мереж в оселях – це впевненість у безпеці споживаКористувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!