Mmd Ukraine радо відгукнулася на запрошення ЄБА провести семінар для PR менеджерів

27 ноября, 2009
Mmd Ukraine поділилася досвідом організації комплексних заходів з залученням державних органів влади зі своїми колегами в галузі маркетингу та зв’язків з громадськістю.

У приміщенні Європейської Бізнес Асоціації пройшов семінар на тему Event Management. Доповідачем семінару виступила Елізабет Росс, що очолює український офіс Mmd Corporate, Public Affairs & Public Relations. Елізабет у своїй доповіді описала основні етапи підготовчого періоду заходу, звернула увагу слухачів на необхідність детального планування та відповідальність команди, що реалізує проект.


«Окрім креативної ідеї заходу будьте уважні до того, аби він відповідав поставленим цілям та витрачений на його реалізацію кошторис виправдовував отримані результати» — зауважила Елізабет.

В ході дискусії учасники семінару жваво обсудили ризики, які постають перед організаторами заходів. Що потрібно зробити, аби уникнути «порожніх стільців» на круглому столі, як отримати максимум виходів у ЗМІ при організації прес-конференції, як правильно вибрати день для проведення заходу – на ці та інші питання учасники отримали вичерпні відповіді від спікера.

Mmd Ukraine і надалі докладатиме зусиль для розвитку PR галузі в Україні та буде ділитися своїм міжнародним досвідом з колегами.
Grayling, ООО
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!