RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15812

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Дніпропетровськгаз: як обрати економічний газовий котел для вашого комфорту та безпеки

28 липня, 2022  

Газовий котел – це серце опалювальної системи вашого будинку, тому його вибір справа відповідальна. Саме завдяки котлу, опалення буде економічним та ефективним для власників помешкання.

Дніпропетровськгаз модернізує газові мережі регіону із застосуванням обладнання європейського зразка

27 липня, 2022  

Підприємство критичної інфраструктури АТ «Дніпропетровськгаз» в умовах війни продовжує 24/7 працювати та здійснювати критично важливі роботи на газових мережах області задля безперебійного та безаварійного розподілу газу для мешканців


Наближаємо перемогу разом: Дніпропетровськгаз у черговий раз спрямував допомогу ЗСУ

26 липня, 2022  

З перших днів війни АТ «Дніпропетровськгаз» надає допомогу Збройним силам України та підрозділам Територіальної оборони, тимчасово переміщеним сім’ям, які вимушено покинули свої домівки та знайшли прихисток на Дніпропетровщині.

Заміна газової колонки «під ключ» від Дніпропетровськгазу: що потрібно знати

25 липня, 2022  

Наявність газової колонки у помешканні – це можливість доступу до гарячої води у режимі 24/7. Таке обладнання, незважаючи на свою надійність і простоту, може потребувати ремонту або заміни. А це часто викликає значний дискомфорт.


KSG Agro завершив збирання ранніх зернових культур

25 липня, 2022  

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, завершили збирання ранніх зернових культур. Про це повідомила прес-служба холдингу з посиланням на керівника рослинницького дивізіону KSG Agro Дмитра Ємельченка.

Дніпропетровськгаз: технічне обслуговування газових мереж – запорука власної безпеки

22 липня, 2022  

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компаніїї (РГК), продовжує надавати послуги з ТО внутрішніх газових мереж побутовим споживачам області.


Дніпропетровськгаз пропонує клієнтам користуватися електронними квитанціями та виховувати еко-культуру

21 липня, 2022  

На жаль, сьогодні війна руйнує все в нашій країні, і екологія не виключення. Ворожі обстріли завдають колосальних збитків та шкоду природі. Ліси, степи та поля - у постійному вогняному полоні по всій Україні, і на Дніпропетровщині.

ООО «ВЕСТ-ЦЕНТР»

21 липня, 2022  

Наша организация занимается разработкой и производством оборудования водоподготовки. Главное направление деятельности нашего предприятия проектирование и изготовление оборудования для ремонта и реконструкции установок химводоочистки теплоэнергетических о


Італійське обладнання Pietro Fiorentini допомагає спеціалістам Дніпропетровськгазу модернізувати газорозподільні мережі регіону

20 липня, 2022  

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), обрало європейський шлях розвитку газового ринку. Завдяки цьому ми можемо працювати в умовах війниКористувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!