RSS Пресс-релізи

Пресс-релізи

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.

Дніпропетровськгаз: обирайте якісні опалювальні прилади - подбайте про комфорт в оселі заздалегідь

17 червня, 2022  

Літо – найкращий час, коли варто замислитися про теплу та комфортну зиму і обрати якісний, економічний котел для вашого житла! Сьогодні все більше людей розуміє, що для опалення та нагріву води в будинках, кращим варіантом буде придбання

Крок за кроком модернізуємо елеватори України

17 червня, 2022  

Високопродуктивне транспортне обладнання відправляється до нашого партнера до Одеської області. Виробничі потужності нашого підприємства працюють на 100% !


KSG Agro розпочав власну переробку олійних з подальшим експортом

16 червня, 2022  

KSG Agro розпочинає переробку за давальницькою схемою ріпака та соняшника в Україні і доведення олії до стандарту для споживача безпосередньо у ЄС - для експорту рослинної олії, призначеної безпосередньо для споживача.

Дніпропетровськгаз спрямував 5,2 млн гривень на допомогу ЗСУ

16 червня, 2022  

З самого початку війни наша компанія продовжує надавати гуманітарну допомогу Збройним силам України, територіальній обороні, тимчасово переміщеним сім’ям, які вимушено покинули свої домівки та знайшли прихисток на Дніпропетровщині.


Спеціалісти Дніпропетровськгазу встановили два нових ШГРП RGC Production у Новомосковську

15 червня, 2022  

Дніпропетровськгаз здійснює критично важливі та невідкладні роботи на газових мережах області задля стабільного забезпечення базових потреб українців у цей складний час.

Дніпропетровськгаз провів виставку-ярмарку газового обладнання у Новомосковську

14 червня, 2022  

АТ «Дніпропетровськгаз» - підприємство критичної інфраструктури, яке не припиняло свою роботу з початку війни. Усі підрозділи компанії продовжують виконувати свою роботу


Дніпропетровськгаз: вчасне ТО газових мереж та обладнання – ваша щоденна безпека у побуті

13 червня, 2022  

Обстеження газових мереж завжди на часі! Адже одна з головних потреб людини - впевненість у власній безпеці та своїх рідних. І газова безпека – не виняток. Багато з мешканців Дніпропетровщини на власному досвіді переконуються у цьому.

Дніпропетровськгаз встановив ще два нових ШГРП RGC Production в області

10 червня, 2022  

Завдяки вітчизняному виробництву сучасного газорозподільного обладнання та співпраці з провідними європейськими партнерами АТ «Дніпропетровськгаз» успішно оновлює газові мережі області навіть під час війни.


Дніпропетровськгаз: встановлення якісних опалювальних приладів – ваша безпека та комфорт

9 червня, 2022  

Мало хто замислюється, але вчасна заміна опалювальних приладів у помешканні – реальний спосіб вашої економії у майбутньому. І зараз – саме час подумати про це! Нові та якісні опалювальні прилади можуть заощаджувати до 30 відсотків тепла.

Дніпровський завод RGCProduction виготовив газові фільтри, які поїдуть на Західну Україну

8 червня, 2022  

Три газові фільтри діаметром 300 мм та вагою близько 400 кг тільки кілька днів тому вийшли з конвеєра українського заводу. Ступінь фільтрації цього обладнання 50 мікрон, що дозволяє очистити природний газ від піску, іржі та інших сторонніх елементів.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!