Publicity Creating реалізувала комплексну інформаційну програму для офіційного представника DAIKIN в Україні

27 января, 2010
У 2009 році Publicity Creating реалізувала комплексну інформацій програму для компанії ЛІКОНД – офіційного торгового партнера японської корпорації DAIKIN в Україні.

Програма була спрямована на просування бренду DAIKIN в Україні, а також на зміцнення стосунків компанії ЛІКОНД з її численними партнерами і встановлення партнерських відносин з іншими компаніями.

У рамках спеціальної комунікаційної програми було проведено чотири заходи для спеціалістів (архітекторів, проектувальників, теплотехніків) і партнерів у форматі технічних семінарів і майстер-класів. Ці заходи відвідали більше 1 000 осіб з усіх регіонів України.

Також проводилася інформаційна кампанії в ЗМІ. У 2009 році було підготовлено і розміщено 16 статей у спеціалізованій пресі, написано й поширено 56 прес-релізів, проведено два заходи для преси – прес-конференцію та прес-ланч.

У результаті в 2009 році вийшло більше 1 100 редакційних публікацій у спеціалізованих, ділових, популярних і Інтернет-виданнях, із них більше 280 – публікації за запитами журналістів.

Крім того, уже вшосте компанія ЛІКОНД провела конкурс для журналістів „Свіжа думка” на кращу статтю з тематики „кондиціонування/створення клімату” з метою сприяння активному висвітленню актуальних тем на українському ринку кліматичної техніки.

Як зазначив генеральний директор компанії Publicity Creating Валерій Курейко: „Ефективна інформаційна програма повинна давати конкретний маркетинговий результат, відчутний для клієнта. З компанією ЛІКОНД ми працюємо уже дев’ять років поспіль, і кожен рік ми ставимо складніші завдання, зміцнюючи позиції бренду на українському ринку кліматичної техніки”.

27 січня 2010 р.

Довідка

Publicity Creating успішно працює на українському ринку 12 років, спеціалізація компанії – стратегічні комунікації і PR. Серед клієнтів – крупні українські виробники, представництва, спеціалізовані компанії сектору В2В.
Серед А-брендів, які просувалися компанією, – зарубіжні 3М, Лазолван, ORACLE, 1C:, Samsung, AMD, Toshiba, Skoda, Hansa, Geberit, ТехноНИКОЛЬ, Daikin, українські: Мівіна, Монарх, Богдан, Roshen, Енран, АМАКО та інші.


За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:
Калита Оксана, assistant@publicity.com.ua
www.publicity.com.ua
Publicity Creating, ООО
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!