RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15834

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Дніпропетровськгаз модернізує газові мережі регіону - замінює сталеві газопроводи на поліетиленові

18 жовтня, 2022  

Усі служби АТ «Дніпропетровськгаз» 24/7 продовжують працювати у посиленому режимі та готувати газові мережі регіону до опалювального сезону, який почнеться дуже скоро.

З початку року Дніпропетровськгаз використав вже 60 разів італійську «стоп-систему» Ravetti

17 жовтня, 2022  

Нещодавно фахівці АТ «Дніпропетровськгаз» виконали роботи з від’єднання об’єкта від системи газопостачання з використанням «стоп-системи» італійської фірми Ravetti у населеному пункті Нікопольського району.


В АТ «Миколаївобленерго» стартує пілотний проект Міжнародного енергокластеру з відновлення енергетики України

17 жовтня, 2022  

Минулого тижня Міністерством енергетики України та міжнародним енергетичним кластером (МЕК) було підписано Меморандум про співробітництво в оперативному плануванні та відновленні пошкоджених об’єктів енергетичної системи України.

ПАТ «Черкасиобленерго» запустило інформаційний проєкт щодо грамотності електрокористувача: «Як не залишитись без світла взимку»

17 жовтня, 2022  

Черкаські енергетики запустили інформаційний проєкт з формування грамотності споживача електроенергії. З цією метою ПАТ «Черкасиобленерго» розробило анімаційний відеоролик.


Дніпропетровськгаз: сигналізатор газу 104.ua – розумний пристрій для вашої безпеки

17 жовтня, 2022  

Чадний газ неможливо побачити чи відчути на запах. І постає питання, чи можливо уберегти себе від витоків газу. Дніпропетрвоськгаз запевняє, що так, якщо вдома у споживачів є сигналізатор 104.ua.

KSG Agro ввів в експлуатацію відгодівельний цех на 2,4 тис голів на свинокомплексі

13 жовтня, 2022  

Агрохолдинг KSG Agro після реконструкції ввів в експлуатацію фактично новий відгодівельний цех на свинокомплексі у Дніпропетровській області. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.


Електронні рахунки клієнтів Дніпропетровськгазу вже доступні в особистих кабінетах

13 жовтня, 2022  

Вже зараз в Особистих кабінетах споживачів Дніпропетровщини на сайті 104.ua можна завантажити електронну платіжку за розподіл газу та сплатити за послуги доставки блакитного палива. Електронний рахунок – аналог друкованого, він має такий самий вигляд

Дніпропетровськгаз виконав більше 19 тис. техоглядів та обслуговувань установок ЕХЗ

12 жовтня, 2022  

Усі служби АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), виконують свою роботу 24/7 у посиленому режимі задля безпеки клієнтів.


Підготовка газових мереж до зими на Дніпропетровщині триває

11 жовтня, 2022  

Нещодавно фахівці АТ «Дніпропетровськгаз» замінили старий шафовий газорегуляторний пункт на новий виробництва RGC Production у Дніпровському районі області. Така заміна була вкрай необхідна, оскільки старий ШГРП був введений в експлуатацію ще в 2002 році.

ПАТ «Черкасиобленерго» надало ОСББ алгоритм підготовки внутрішніх електромереж до осінньо-зимового періоду

11 жовтня, 2022  

Задля забезпечення успішного проходження опалювального сезону важливо подбати не лише про стан зовнішніх електромереж, відповідальність за які несе оператор системи розподілу електроенергії, а й про стан внутрішньобудинкових мереж, обслуговування яких здіКористувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!